Idż do treści

Wydarzenia

2017 Lipiec

Data
Data Godzina Wydarzenia
row of headers
1
Sobota
Lipiec 2017
Widok dnia
 
Magdalena Abakanowicz (rzeźba) - BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
row of headers
11:00
18:00
BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
Happening uliczny SKRZYNIA PIĘKNYCH SŁÓW - Scena staromiejska
row of headers
12:00
16:00
Scena staromiejska
2
Niedziela
Lipiec 2017
Widok dnia
 
Magdalena Abakanowicz (rzeźba) - BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
row of headers
11:00
18:00
BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
Happening uliczny POZYTYWNA STRONA OLSZTYNA - Wysoka Brama
row of headers
12:00
14:00
Wysoka Brama
Lekcja BRZYDKIE OBRAZKI I RZECZY - Park Centralny
row of headers
17:00
18:00
Park Centralny
XXXIX Olsztyńskie Koncerty Organowe im. Feliksa Nowowiejskiego - Bazylika konkatedralna św. Jakuba Apostoła
row of headers
19:00
21:00
Bazylika konkatedralna św. Jakuba Apostoła
Festiwal WSCHÓD PIĘKNA - Amfiteatr im. Czesława Niemena
row of headers
20:00
22:00
Amfiteatr im. Czesława Niemena
3
Poniedziałek
Lipiec 2017
Widok dnia
 
Akcja społeczna ZMYSŁY I ZAMYSŁY DRZEW - Park Centralny
row of headers
17:00
 
Park Centralny
4
Wtorek
Lipiec 2017
Widok dnia
 
Magdalena Abakanowicz (rzeźba) - BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
row of headers
10:00
18:00
BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
Koncert warmińskich i szwajcarskich puzonistów - Scena staromiejska
row of headers
17:00
19:00
Scena staromiejska
IX Ogólnopolski Festiwal Parodii i Pastiszu PARODIOLA - Amfiteatr im. Czesława Niemena
row of headers
19:00
 
Amfiteatr im. Czesława Niemena
Akcja społeczna ZMYSŁY I ZAMYSŁY DRZEW - Park Centralny
row of headers
 
 
Park Centralny
5
Środa
Lipiec 2017
Widok dnia
 
Magdalena Abakanowicz (rzeźba) - BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
row of headers
10:00
18:00
BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
Czytanie w Altanie - Park Centralny
row of headers
12:00
14:00
Park Centralny
IX Ogólnopolski Festiwal Parodii i Pastiszu PARODIOLA - Amfiteatr im. Czesława Niemena
row of headers
 
22:00
Amfiteatr im. Czesława Niemena
Akcja społeczna ZMYSŁY I ZAMYSŁY DRZEW - Park Centralny
row of headers
 
 
Park Centralny
6
Czwartek
Lipiec 2017
Widok dnia
 
Magdalena Abakanowicz (rzeźba) - BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
row of headers
10:00
18:00
BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
Kultura Dostępna w kinie Helios - Kino HELIOS
row of headers
18:00
22:00
Kino HELIOS
Staromiejskie spotkanie z szantą - Scena staromiejska
row of headers
19:00
23:00
Scena staromiejska
Akcja społeczna ZMYSŁY I ZAMYSŁY DRZEW - Park Centralny
row of headers
 
20:00
Park Centralny
7
Piątek
Lipiec 2017
Widok dnia
 
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Pływaniu - Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe Aquasfera
row of headers
09:00
19:00
Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe Aquasfera
Magdalena Abakanowicz (rzeźba) - BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
row of headers
10:00
18:00
BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
Warsztaty ŁÓDECZKI CONRADA - Stare Miasto
row of headers
17:00
20:00
Stare Miasto
KONCERT „OSTRO ZDROWO ROCKOWO” - Amfiteatr im. Czesława Niemena
row of headers
18:00
22:00
Amfiteatr im. Czesława Niemena
8
Sobota
Lipiec 2017
Widok dnia
 
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Pływaniu - Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe Aquasfera
row of headers
09:00
19:00
Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe Aquasfera
Magdalena Abakanowicz (rzeźba) - BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
row of headers
11:00
18:00
BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
Koncert Jubileuszowy Olsztyńskiego Chóru Kameralnego COLLEGIUM MUSICUM - Bazylika Konkatedralna św. Jakuba Apostoła
row of headers
20:00
21:00
Bazylika Konkatedralna św. Jakuba Apostoła
9
Niedziela
Lipiec 2017
Widok dnia
 
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Pływaniu - Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe Aquasfera
row of headers
09:00
19:00
Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe Aquasfera
Magdalena Abakanowicz (rzeźba) - BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
row of headers
11:00
18:00
BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
Slow Life Music Festival - Amfiteatr im. Czesława Niemena
row of headers
17:00
19:00
Amfiteatr im. Czesława Niemena
XXXIX Olsztyńskie Koncerty Organowe im. Feliksa Nowowiejskiego - Bazylika konkatedralna św. Jakuba Apostoła
row of headers
20:00
21:00
Bazylika konkatedralna św. Jakuba Apostoła
10
Poniedziałek
Lipiec 2017
Widok dnia
 
Warsztaty dla dzieci NIETOPERZE Z ORIGAMI - Galeria Spichlerz MOK
row of headers
10:00
12:00
Galeria Spichlerz MOK
Helios na scenie - Kino HELIOS
row of headers
18:30
20:00
Kino HELIOS
11
Wtorek
Lipiec 2017
Widok dnia
 
Magdalena Abakanowicz (rzeźba) - BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
row of headers
10:00
18:00
BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
12
Środa
Lipiec 2017
Widok dnia
 
Magdalena Abakanowicz (rzeźba) - BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
row of headers
10:00
18:00
BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
Czytanie w Altanie - Park Centralny
row of headers
12:00
14:00
Park Centralny
13
Czwartek
Lipiec 2017
Widok dnia
 
Wakacyjne Czwartki z Mikołajem Kopernikiem - Na zamku życie płynie - Muzeum Warmii i Mazur
row of headers
10:00
14:00
Muzeum Warmii i Mazur
Magdalena Abakanowicz (rzeźba) - BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
row of headers
10:00
18:00
BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
Familijne warsztaty NIETOPERZOWE LATAWCE - Galeria Spichlerz MOK
row of headers
12:00
16:00
Galeria Spichlerz MOK
Warsztaty teatralne z elementami emisji głosu - Galeria Spichlerz MOK
row of headers
16:30
19:30
Galeria Spichlerz MOK
Kultura Dostępna w kinie Helios - Kino HELIOS
row of headers
18:00
22:00
Kino HELIOS
Staromiejskie spotkanie z szantą - Scena staromiejska
row of headers
19:00
23:00
Scena staromiejska
Gra miejska z bluesowym nietoperzem - Galeria Spichlerz MOK
row of headers
22:00
23:59
Galeria Spichlerz MOK
14
Piątek
Lipiec 2017
Widok dnia
 
Magdalena Abakanowicz (rzeźba) - BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
row of headers
10:00
18:00
BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
Wystawa OBRAZKI Z PODRÓŻY. MIEJSCA I LUDZIE - Galeria Rynek MOK
row of headers
11:00
23:59
Galeria Rynek MOK
XXVI Międzynarodowy Festiwal OLSZTYŃSKIE NOCE BLUESOWE - Amfiteatr im. Czesława Niemena
row of headers
15:00
 
Amfiteatr im. Czesława Niemena
Samochodowe kino letnie - Hipermarket „Carrefour”
row of headers
21:30
23:30
Hipermarket „Carrefour”
15
Sobota
Lipiec 2017
Widok dnia
 
UKIEL CUP 2017 - Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel” (ul. Kapitańska)
row of headers
10:00
 
Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel” (ul. Kapitańska)
Soboty z Abecadłem – W indiańskim tipi - Biblioteka Abecadło
row of headers
10:00
14:00
Biblioteka Abecadło
Wystawa OBRAZKI Z PODRÓŻY. MIEJSCA I LUDZIE - Galeria Rynek MOK
row of headers
11:00
23:59
Galeria Rynek MOK
Magdalena Abakanowicz (rzeźba) - BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
row of headers
11:00
18:00
BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
Spacer z Muzeum Nowoczesności: ULICA STARA WARSZAWSKA - Tartak Raphaelsohnów
row of headers
11:00
12:00
Tartak Raphaelsohnów
Interdyscyplinarne warsztaty dla dzieci AKADEMIA BLUESA - Galeria Spichlerz MOK
row of headers
od
12:00
Galeria Spichlerz MOK
XXVI Międzynarodowy Festiwal OLSZTYŃSKIE NOCE BLUESOWE - Amfiteatr im. Czesława Niemena
row of headers
 
01:00
Amfiteatr im. Czesława Niemena
16
Niedziela
Lipiec 2017
Widok dnia
 
Magdalena Abakanowicz (rzeźba) - BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
row of headers
11:00
18:00
BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
Lekcja NIE JESTEM TWOIM MURZYNEM – JAMES BALDWIN I INNI - Park Centralny
row of headers
17:00
18:00
Park Centralny
XXXIX Olsztyńskie Koncerty Organowe im. Feliksa Nowowiejskiego - Bazylika konkatedralna św. Jakuba Apostoła
row of headers
20:00
21:00
Bazylika konkatedralna św. Jakuba Apostoła
UKIEL CUP 2017 - Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel” (ul. Kapitańska)
row of headers
 
15:00
Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel” (ul. Kapitańska)
17
Poniedziałek
Lipiec 2017
Widok dnia
 
Warsztaty teatralne z elementami emisji głosu - Galeria Spichlerz MOK
row of headers
16:30
19:30
Galeria Spichlerz MOK
18
Wtorek
Lipiec 2017
Widok dnia
 
Magdalena Abakanowicz (rzeźba) - BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
row of headers
10:00
18:00
BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
Międzynarodowe Olsztyńskie Dni Folkloru - Amfiteatr im. Czesława Niemena
row of headers
17:30
20:00
Amfiteatr im. Czesława Niemena
19
Środa
Lipiec 2017
Widok dnia
 
Magdalena Abakanowicz (rzeźba) - BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
row of headers
10:00
18:00
BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
FIVB Beach Volleyball World Tour Olsztyn 2017 - Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel”
row of headers
10:00
20:00
Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel”
Czytanie w Altanie - Park Centralny
row of headers
12:00
14:00
Park Centralny
Międzynarodowe Olsztyńskie Dni Folkloru - Amfiteatr im. Czesława Niemena
row of headers
17:00
22:00
Amfiteatr im. Czesława Niemena
CITY TRAIL onTour - Jezioro Długie
row of headers
17:30
20:00
Jezioro Długie
20
Czwartek
Lipiec 2017
Widok dnia
 
Wakacyjne Czwartki z Mikołajem Kopernikiem - Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię - Muzeum Warmii i Mazur
row of headers
10:00
14:00
Muzeum Warmii i Mazur
Magdalena Abakanowicz (rzeźba) - BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
row of headers
10:00
18:00
BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
FIVB Beach Volleyball World Tour Olsztyn 2017 - Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel”
row of headers
10:00
20:00
Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel”
Warsztaty teatralne z elementami emisji głosu - Galeria Spichlerz MOK
row of headers
16:30
19:30
Galeria Spichlerz MOK
Międzynarodowe Olsztyńskie Dni Folkloru - Amfiteatr im. Czesława Niemena
row of headers
17:00
22:00
Amfiteatr im. Czesława Niemena
Kultura Dostępna w kinie Helios - Kino HELIOS
row of headers
18:00
22:00
Kino HELIOS
Staromiejskie spotkanie z szantą - Scena staromiejska
row of headers
19:00
23:00
Scena staromiejska
21
Piątek
Lipiec 2017
Widok dnia
 
Magdalena Abakanowicz (rzeźba) - BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
row of headers
10:00
18:00
BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
FIVB Beach Volleyball World Tour Olsztyn 2017 - Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel”
row of headers
10:00
20:00
Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel”
Dni Olsztyna z Dobrą Energią - Stare Miasto
row of headers
10:00
23:00
Stare Miasto
Dni Olsztyna w BWA - BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
row of headers
12:00
18:00
BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
Czeska Biesiada - Restauracja „Česká Hospoda”
row of headers
13:00
22:00
Restauracja „Česká Hospoda”
Międzynarodowe Olsztyńskie Dni Folkloru - Amfiteatr im. Czesława Niemena
row of headers
17:00
21:00
Amfiteatr im. Czesława Niemena
Spektakl - Poranek Pana Mikołaja - Muzeum Warmii i Mazur
row of headers
21:00
22:00
Muzeum Warmii i Mazur
Samochodowe kino letnie - Hipermarket „Carrefour”
row of headers
21:30
23:30
Hipermarket „Carrefour”
22
Sobota
Lipiec 2017
Widok dnia
 
FIVB Beach Volleyball World Tour Olsztyn 2017 - Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel”
row of headers
10:00
20:00
Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel”
Familijne warsztaty STRACHY NA WRÓBLE - Stare Miasto
row of headers
10:00
14:00
Stare Miasto
Dni Olsztyna z Dobrą Energią - Stare Miasto
row of headers
10:00
23:30
Stare Miasto
Magdalena Abakanowicz (rzeźba) - BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
row of headers
11:00
18:00
BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
Dni Olsztyna w BWA - BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
row of headers
11:00
18:00
BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
Czeska Biesiada - Restauracja „Česká Hospoda”
row of headers
12:00
22:00
Restauracja „Česká Hospoda”
Międzynarodowe Olsztyńskie Dni Folkloru - Amfiteatr im. Czesława Niemena
row of headers
18:00
22:00
Amfiteatr im. Czesława Niemena
23
Niedziela
Lipiec 2017
Widok dnia
 
FIVB Beach Volleyball World Tour Olsztyn 2017 - Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel”
row of headers
10:00
20:00
Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel”
Tańce i przyśpiewki warmińskie - Tartak Raphaelsohnów
row of headers
10:00
14:00
Tartak Raphaelsohnów
Dni Olsztyna z Dobrą Energią - Stare Miasto
row of headers
10:00
20:00
Stare Miasto
Magdalena Abakanowicz (rzeźba) - BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
row of headers
11:00
18:00
BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
Dni Olsztyna w BWA - BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
row of headers
11:00
18:00
BWA Galeria Sztuki w Olsztynie
Niedziela w Muzeum ze św. Jakubem - Dom „Gazety Olsztyńskiej”
row of headers
12:00
16:00
Dom „Gazety Olsztyńskiej”
Czeska Biesiada - Restauracja „Česká Hospoda”
row of headers
12:00
22:00
Restauracja „Česká Hospoda”
XXXIX Olsztyńskie Koncerty Organowe im. Feliksa Nowowiejskiego - Bazylika konkatedralna św. Jakuba Apostoła
row of headers
20:00
21:00
Bazylika konkatedralna św. Jakuba Apostoła
24
Poniedziałek
Lipiec 2017
Widok dnia
 
Czeska Biesiada - Restauracja „Česká Hospoda”
row of headers
13:00
22:00
Restauracja „Česká Hospoda”
Warsztaty teatralne z elementami emisji głosu - Galeria Spichlerz MOK
row of headers
16:30
19:30
Galeria Spichlerz MOK
Rap Mural - Stare Miasto
row of headers
17:00
 
Stare Miasto
Helios na scenie - Kino HELIOS
row of headers
18:30
20:00
Kino HELIOS
25
Wtorek
Lipiec 2017
Widok dnia
 
Rap Mural - Stare Miasto
row of headers
 
 
Stare Miasto
Czeska Biesiada - Restauracja „Česká Hospoda”
row of headers
13:00
22:00
Restauracja „Česká Hospoda”
Koncert Jakubowy - Bazylika konkatedralna św. Jakuba Apostoła
row of headers
18:45
21:00
Bazylika konkatedralna św. Jakuba Apostoła
26
Środa
Lipiec 2017
Widok dnia
 
Rap Mural - Stare Miasto
row of headers
 
20:00
Stare Miasto
Czytanie w Altanie - Park Centralny
row of headers
12:00
14:00
Park Centralny
Czeska Biesiada - Restauracja „Česká Hospoda”
row of headers
13:00
22:00
Restauracja „Česká Hospoda”
27
Czwartek
Lipiec 2017
Widok dnia
 
Wakacyjne Czwartki z Mikołajem Kopernikiem - Średniowieczny chleb powszedni - Muzeum Warmii i Mazur
row of headers
10:00
14:00
Muzeum Warmii i Mazur
Czeska Biesiada - Restauracja „Česká Hospoda”
row of headers
13:00
22:00
Restauracja „Česká Hospoda”
Warsztaty teatralne z elementami emisji głosu - Galeria Spichlerz MOK
row of headers
16:30
19:30
Galeria Spichlerz MOK
Kultura Dostępna w kinie Helios - Kino HELIOS
row of headers
18:00
22:00
Kino HELIOS
Staromiejskie spotkanie z szantą - Scena staromiejska
row of headers
19:00
23:00
Scena staromiejska
28
Piątek
Lipiec 2017
Widok dnia
 
Czeska Biesiada - Restauracja „Česká Hospoda”
row of headers
13:00
22:00
Restauracja „Česká Hospoda”
Olsztyńskie Targi Piw Rzemieślniczych - Omega Hotel
row of headers
17:00
23:30
Omega Hotel
Samochodowe kino letnie - Hipermarket „Carrefour”
row of headers
21:30
23:30
Hipermarket „Carrefour”
29
Sobota
Lipiec 2017
Widok dnia
 
Czeska Biesiada - Restauracja „Česká Hospoda”
row of headers
12:00
22:00
Restauracja „Česká Hospoda”
Olsztyńskie Targi Piw Rzemieślniczych - Omega Hotel
row of headers
17:00
23:30
Omega Hotel
30
Niedziela
Lipiec 2017
Widok dnia
 
Mazovia MTB Marathon 2017 - CENTRUM ŻEGLARSTWA WODNEGO I LODOWEGO „SŁONECZNA POLANA”
row of headers
10:00
16:00
CENTRUM ŻEGLARSTWA WODNEGO I LODOWEGO „SŁONECZNA POLANA”
Czeska Biesiada - Restauracja „Česká Hospoda”
row of headers
12:00
22:00
Restauracja „Česká Hospoda”
Olsztyńskie Targi Piw Rzemieślniczych - Omega Hotel
row of headers
17:00
22:00
Omega Hotel
Potańcówka przy muzyce na żywo - Galeria Sąsiedzi MOK
row of headers
19:00
20:00
Galeria Sąsiedzi MOK
Występ Kabaretu Młodych Panów - Amfiteatr im. Czesława Niemena
row of headers
19:30
21:00
Amfiteatr im. Czesława Niemena
31
Poniedziałek
Lipiec 2017
Widok dnia
 
Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

visit.olsztyn.eu dokłada wszelkich starań, aby traktować użytkowników uczciwie i otwarcie, przy uwzględnieniu najlepszych praktyk. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj