Idż do treści

Hotel „Kopernik”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Aleja Warszawska 39

  • для инвалидов
  • WC
  • Оплата картой
  • Вегетарианская кухня
  • Региональная кухня
  • hotspot
  • Обслуживание на иностранном языке

Kopernik niegdyś mieszkał w Olsztynie, a teraz każdy będąc w Olsztynie, może zamieszkać w... „Koperniku”. Z oferty tego dwugwiazdkowego hotelu w centrum miasta najczęściej korzystają turyści i podróżni poszukujący niedrogiego noclegu w dogodnej lokalizacji.


Hotel jest usytuowany w pobliżu Starego Miasta i XIV-wiecznego zamku, w którym urzędował słynny astronom. „Kopernik” to znakomita baza wypadowa do zwiedzania Olsztyna każdym środkiem transportu. Do zalet położenia należy również bliskość centrum życia kulturalnego i rozmaitych punktów usługowych.


Goście hotelu mają do dyspozycji 114 miejsc noclegowych, salę bankietową, a także kompleks dwóch sal konferencyjnych z salonikiem VIP. Różnorodność oferty usatysfakcjonuje zarówno turystów potrzebujących jedynie noclegu, jak i osoby związane z biznesem, które szukają miejsca do zorganizowania konferencji, szkolenia czy kameralnych spotkań i rozmów handlowych. W obiekcie jest również gabinet masażu i sauna oraz restauracja „Kopernik”.


Hotel oferuje noclegi w dziewięciu pokojach 1-osobowych i 49 2-osobowych (sześć typu double, 43 typu twin), a także dwóch pokojach przygotowanych do obsługi gości niepełnosprawnych. Wyższy standard znajdziemy w dwóch apartamentach „Kopernik” i „Galileusz”.


Obsługa posługuje się językiem angielskim i niemieckim, a za cel stawia sobie zaprezentowanie gościom prawdziwie polskiej gościnności.

 

Zarezerwuj

kontakt

Телефон: +48895229929
www: http://www.hotelkopernik.info
Адрес электронной почты: recepcja.kopernik@hoteleolsztyn.info


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"