Idż do treści

Pensjonat „Temura”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Kłosowa 169 Olsztyn

  • с животными
  • hotspot

Pensjonat „Temura” jest położony w pełnej zieleni okolicy, w pobliżu lasu oraz dwóch, przepięknych jezior: Ukiel i Kortowskiego. Goście obiektu mogą do woli korzystać z atrakcji, jakie daje okolica oraz położone 5 km dalej centrum miasta. To świetne miejsce do uprawiania rozmaitych sportów – jazdy na rowerze, biegania, kajakarstwa, żeglowania czy pływania. Z pewnością zadowoleni będą także turyści uwielbiający plażowanie – a szczególnie ci, którzy nie lubią wokół siebie tłumów.

Pensjonat powstał w celu stworzenia w Olsztynie tanich noclegów dla studentów, pracowników oddelegowanych do pracy w mieście oraz turystów chcących zwiedzić nasze miasto czy też skorzystać z licznych atrakcji – miejsc sprzyjających rekreacji, ścieżek rowerowych, eventów sportowych, kulturalnych i handlowych. Naszym celem było stworzenie komfortowych miejsc noclegowych z pełną gościnności atmosferą, gdzie przez cały rok proponujemy swoim gościom tanie, wygodne i przytulne pokoje. Do dyspozycji gości są pokoje 1, 2, 3 i 4-osobowe wyposażone w TV oraz nielimitowany bezpłatny dostęp do wi-fi. Są to pokoje o dobrym standardzie. Wszyscy goście mogą korzystać ze znajdującego się na każdym piętrze wspólnego aneksu kuchennego oraz łazienki.

Dla rodziny idealny będzie przestronny apartament, który posiada cztery sypialnie. Jest on wyposażony we wszystkie najpotrzebniejsze sprzęty, dostęp do bezpłatnego wi-fi, w każdym pokoju znajduje się 32’ telewizor z ekranem LED. W apartamencie znajdują się funkcjonalny aneks kuchenny oraz łazienka.

Na terenie posesji znajduje się parking dla gości, za domem jest miejsce przystosowane do grillowania i biesiadowania. W sezonie letnim dla gości udostępniany jest basen ogrodowy.

http://temura.pl/cennik/

kontakt

Телефон: + 48 609 317 500
www: http://temura.pl/


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"