Idż do treści

Hotel „Tawerna Pirat”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Bałtycka 95 Olsztyn

  • с животными
  • для инвалидов
  • Оплата картой
  • hotspot
  • Обслуживание на иностранном языке
  • место для детей

Wygodne łóżko, bogata oferta spa, dobra kuchnia i rozciągający się z okna widok na jezioro – to przepis na udany wypoczynek. Wszystko to zapewnia swoim gościom Hotel „Tawerna Pirat” położony nad jeziorem Ukiel.


Turyści mają do dyspozycji 42 pokoje klasy standard i superior – 1-osobowe, 2-osobowe (z dwoma pojedynczymi łóżkami lub jednym podwójnym) oraz 4-osobowe. Wśród nich są pokoje urządzone specjalnie z myślą o osobach niepełnosprawnych. Do wyposażenia każdego z pokoi należy telewizja i dostęp do internetu bezprzewodowego.


Odwiedzający hotel w celach biznesowych mogą liczyć na wysoki komfort pracy, który gwarantują im dwie profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne.


Największą atrakcją hotelu jest rozbudowana strefa spa, w której goście mogą zadbać o zdrowie i urodę. Ciało zregenerują w nowoczesnej siłowni, na krytym basenie lub w gabinecie masażu leczniczego bądź relaksacyjnego. Kojąco na zmysły zadziała też wizyta w saunie suchej i mokrej, jacuzzi czy solarium. Hotelowa restauracja zaspokoi gusta wszystkich klientów, szczególnie preferujących dania rybne.


Hotel zadbał również o komfort rodzin z dziećmi. Z uwagi na basenik ze zjeżdżalniami, plac zabaw oraz dostępność krzesełek dla maluchów, przewijaków dla niemowląt i specjalne menu dla dzieci – każdy pobyt tutaj będzie dla nich miłym wspomnieniem.


Cennik pokoi


kontakt

Телефон: 0048 89 521 13 44, 0 509 154 174
www: http://www.pirat.com.pl
Адрес электронной почты: pirat@pirat.com.pl


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"