Idż do treści

Hotel Kur

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Bałtycka 89

  • с животными
  • для инвалидов
  • Оплата картой
  • место для детей

Ten kameralny trzygwiazdkowy hotel jest położony nad jeziorem Ukiel i dysponuje własną plażą. Z okien większości pokoi rozciąga się widok na akwen. Dlatego też hotel stanowi znakomite miejsce wypoczynku dla osób spragnionych bliskiego kontaktu z naturą.

Wśród 31 oferowanych pokoi z łazienkami są 1- i 2-osobowe. Na wyposażeniu każdego z nich znajdują się: telewizor, telefon, suszarka, dostęp do Wi-Fi. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie.

Obiekt jest również dobrym miejscem na zorganizowanie narady czy spotkania biznesowego, dysponuje bowiem również zapleczem konferencyjnym. Składają się na nie dwie klimatyzowane sale ze sprzętem multimedialnym, które są w stanie pomieścić po 40 osób. Sala główna przeznaczona jest dla 120 osób.

Hotel organizuje imprezy integracyjne dla firm i organizacji: team building, ogniska, spływy kajakowe, gry terenowe, wycieczki tramwajem wodnym, a także rekreacyjne – z wykorzystaniem m. in. quadów, paintballa, zorbingu. W sezonie zimowym istnieje możliwość zorganizowania kuligu z ogniskiem, natomiast latem sanie zastępuje bryczka.
Na terenie hotelu mieści się restauracja oferująca dania kuchni polskiej i potrawy warmińskie. Zaprasza w swoje progi nie tyko gości hotelowych. Specjalizuje się w organizacji wesel. Ma wiele udogodnień dla rodziców z dziećmi – przewijaki, krzesełka, kącik i plac zabaw.

Cennik pokoi
Menu restauracji

Godziny otwarcia restauracji:
codziennie: 12.00-22.00


kontakt

Телефон: 0048 89 521 47 00
www: http://www.hotelkur.pl
Адрес электронной почты: hotel@hotelkur.pl


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"