Idż do treści

Hotel HP Park

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

al. Warszawska 119 10-701 Olsztyn

  • с животными
  • для инвалидов
  • Оплата картой
  • Вегетарианская кухня
  • Региональная кухня
  • hotspot
  • велосипедная парковка
  • Обслуживание на иностранном языке
  • место для детей

Trzygwiazdkowy Hotel HP Park jest zlokalizowany w sąsiedztwie trasy Warszawa-Olsztyn-Gdańsk. Sąsiaduje także z Kortowem – najpiękniejszym polskim miasteczkiem uniwersyteckim. To obrzeża miasta, ale odległość od centrum to zaledwie 4 km. W otoczeniu dużo zieleni i las, a także przepływająca niedaleko Łyna.

Hotel zapewnia nocleg w 99 pokojach 1- lub 2-osobowych o nowoczesnych rozwiązaniach i estetycznych wnętrzach, podzielonych na wersję standard i superior.


Na sympozja, targi czy konferencje przeznaczono 400-metrową powierzchnię konferencyjną o wysokim standardzie wyposażenia. Mobilny podział sal umożliwia organizację zarówno dużych konferencji, jak i kameralnych szkoleń i spotkań biznesowych. Dumą Hotelu HP Park jest restauracja „Panorama” z letnim tarasem i ogrodem. Takie zaplecze pozwala urządzić tu bankiet, imprezę integracyjną, plenerową czy wesele.


Ceniący kontakt z naturą znajdą wytchnienie w hotelowym ogrodzie. Jeśli do tego lubią aktywny wypoczynek, to wielu wrażeń dostarczy im przejażdżka szlakiem Gościniec Niborski, który zaczyna się niedaleko obiektu. Rowery można wypożyczyć w hotelu, podobnie jak sprzęt do nordic walkingu i inny służący rekreacji. Na dzieci czeka kolorowa zjeżdżalnia, piaskownica i bańki mydlane. W ogrodzie jest ścieżka zdrowia, boisko do gry w koszykówkę i miejsce na ognisko, gdzie organizowane są wieczorne imprezy przy muzyce na żywo.

Cennik pokoi 

kontakt

Телефон: +48 89 524 06 04
www: https://olsztyn.hotelepark.pl/
Адрес электронной почты: hpolsztyn@hotelepark.pl


Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"