Idż do treści

Głosuj na Olsztyn 2.0

Zmień kontrast zmień kontrast Dodaj do ulubionych
Zmień kontrast zmień kontrast Dodaj do ulubionych

Artykuł

Olsztyn 2.0 – grupa znana z inicjatyw takich jak #DUMNIZOLSZTYNA, timelapse „Olsztyn w pigułce” oraz ogólnej działalności na rzecz zmiany podejścia mieszkańców Olsztyna do ich małej ojczyzny – walczy o 50 000 złotych w konkursie Lechstarter. Dzięki Waszym głosom nagroda może trafić do Olsztyna.

Tak opisują swój projekt: Chcemy pokazać młodym turystom odwiedzającym nasze miasto, że jest tu co robić i pozwolić im poznać je z perspektywy mieszkańców. Oprócz typowych punktów turystycznego programu podpowiemy gdzie można dobrze zjeść za rozsądne pieniądze, gdzie można spędzić miło czas z ukochaną osobą oraz dlaczego można wkurzyć mieszkańców mówieniem, że Olsztyn to Mazury ;) Połączymy to co najlepsze w mapach i przewodnikach i damy turystom narzędzie, które pomoże im pokochać nasze miasto! Jako, że z Olsztyna startuje tylko nasz projekt, pokażmy innym miastom że jesteśmy godnym przeciwnikiem! #głosujnaolsztyn

Głosować można codziennie do 8 maja na stronie: http://lechstarter.urbanforms.org/
Projekty z największą liczbą głosów wygrywają i zostaną zrealizowane do końca września 2017 r.

Galeria multimediów

Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

visit.olsztyn.eu dokłada wszelkich starań, aby traktować użytkowników uczciwie i otwarcie, przy uwzględnieniu najlepszych praktyk. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj