Idż do treści

Głosuj na Olsztyn 2.0

Kontrast ändern Kontrast ändern Zu Favoriten hinzufügen
Kontrast ändern Kontrast ändern Zu Favoriten hinzufügen

Artikel

Olsztyn 2.0 – grupa znana z inicjatyw takich jak #DUMNIZOLSZTYNA, timelapse „Olsztyn w pigułce” oraz ogólnej działalności na rzecz zmiany podejścia mieszkańców Olsztyna do ich małej ojczyzny – walczy o 50 000 złotych w konkursie Lechstarter. Dzięki Waszym głosom nagroda może trafić do Olsztyna.

Tak opisują swój projekt: Chcemy pokazać młodym turystom odwiedzającym nasze miasto, że jest tu co robić i pozwolić im poznać je z perspektywy mieszkańców. Oprócz typowych punktów turystycznego programu podpowiemy gdzie można dobrze zjeść za rozsądne pieniądze, gdzie można spędzić miło czas z ukochaną osobą oraz dlaczego można wkurzyć mieszkańców mówieniem, że Olsztyn to Mazury ;) Połączymy to co najlepsze w mapach i przewodnikach i damy turystom narzędzie, które pomoże im pokochać nasze miasto! Jako, że z Olsztyna startuje tylko nasz projekt, pokażmy innym miastom że jesteśmy godnym przeciwnikiem! #głosujnaolsztyn

Głosować można codziennie do 8 maja na stronie: http://lechstarter.urbanforms.org/
Projekty z największą liczbą głosów wygrywają i zostaną zrealizowane do końca września 2017 r.

Multimedia-Galerie

Unsere Webseite verwendet Cookies

visit.olsztyn.eu tut alles Mögliche, um dem Benutzer ehrlich und offen zu begegnen, mit Berücksichtigung der besten Praktiken. Die Benutzung unserer Website bedeutet gleichzeitig die Einwilligung in die Verwendung von Cookies, die das bequeme Surfen auf unseren Seiten ermöglichen.Um nähere Informationen über Cookies oder deren Verwendungsart zu bekommen, klicken Sie bitte