Idż do treści

Głosuj na Olsztyn 2.0

Change contrast Change contrast Add to favourites
Change contrast Change contrast Add to favourites

Article

Olsztyn 2.0 – grupa znana z inicjatyw takich jak #DUMNIZOLSZTYNA, timelapse „Olsztyn w pigułce” oraz ogólnej działalności na rzecz zmiany podejścia mieszkańców Olsztyna do ich małej ojczyzny – walczy o 50 000 złotych w konkursie Lechstarter. Dzięki Waszym głosom nagroda może trafić do Olsztyna.

Tak opisują swój projekt: Chcemy pokazać młodym turystom odwiedzającym nasze miasto, że jest tu co robić i pozwolić im poznać je z perspektywy mieszkańców. Oprócz typowych punktów turystycznego programu podpowiemy gdzie można dobrze zjeść za rozsądne pieniądze, gdzie można spędzić miło czas z ukochaną osobą oraz dlaczego można wkurzyć mieszkańców mówieniem, że Olsztyn to Mazury ;) Połączymy to co najlepsze w mapach i przewodnikach i damy turystom narzędzie, które pomoże im pokochać nasze miasto! Jako, że z Olsztyna startuje tylko nasz projekt, pokażmy innym miastom że jesteśmy godnym przeciwnikiem! #głosujnaolsztyn

Głosować można codziennie do 8 maja na stronie: http://lechstarter.urbanforms.org/
Projekty z największą liczbą głosów wygrywają i zostaną zrealizowane do końca września 2017 r.

Media gallery

Our website uses cookie files

visit.olsztyn.eu makes every effort to treat its users fairly and directly, while employing the best practices. When using our website, you are agreeing to allow us use cookie files in order to provide you with convenience during browsing our service. In order to read more about cookies and the way they work, please click