Idż do treści

Głosuj na Olsztyn 2.0

Changer le contraste Changer le contraste Ajouter aux favoris
Changer le contraste Changer le contraste Ajouter aux favoris

Article

Olsztyn 2.0 – grupa znana z inicjatyw takich jak #DUMNIZOLSZTYNA, timelapse „Olsztyn w pigułce” oraz ogólnej działalności na rzecz zmiany podejścia mieszkańców Olsztyna do ich małej ojczyzny – walczy o 50 000 złotych w konkursie Lechstarter. Dzięki Waszym głosom nagroda może trafić do Olsztyna.

Tak opisują swój projekt: Chcemy pokazać młodym turystom odwiedzającym nasze miasto, że jest tu co robić i pozwolić im poznać je z perspektywy mieszkańców. Oprócz typowych punktów turystycznego programu podpowiemy gdzie można dobrze zjeść za rozsądne pieniądze, gdzie można spędzić miło czas z ukochaną osobą oraz dlaczego można wkurzyć mieszkańców mówieniem, że Olsztyn to Mazury ;) Połączymy to co najlepsze w mapach i przewodnikach i damy turystom narzędzie, które pomoże im pokochać nasze miasto! Jako, że z Olsztyna startuje tylko nasz projekt, pokażmy innym miastom że jesteśmy godnym przeciwnikiem! #głosujnaolsztyn

Głosować można codziennie do 8 maja na stronie: http://lechstarter.urbanforms.org/
Projekty z największą liczbą głosów wygrywają i zostaną zrealizowane do końca września 2017 r.

Galerie des médias

Notre site Web utilise des cookies

visit.olsztyn.eu fait tous ses efforts pour traiter les utilisateurs d’une manière équitable et transparente, tenant compte des meilleures pratiques. En utilisant notre site, vous acceptez notre utilisation des cookies, pour que nous puissions vous assurer le confort lors de la navigation sur ce site Web. Pour en savoir plus sur les cookies et la façon dont nous les utilisons, cliquez