Idż do treści

Restaurant Week

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

W dniach 17–31 października odbędzie się jesienna odsłona festiwalu Restaurant Week. Hasło tej edycji Festiwalu to „Destynacja restauracja”. Szefowie kuchni najlepszych restauracji w kraju zaproszą na kulinarną podróż dookoła świata mieszkańców ponad 30 polskich miast. Po raz kolejny Restaurant Week odbędzie się na Warmii i Mazurach.

Festiwal Restaurant Week jest cyklicznym ogólnopolskim wydarzeniem, prezentującym najlepsze polskie restauracje. W ciągu zaledwie trzech lat z weekendowego wydarzenia w stolicy stał się największym kulinarnym wydarzeniem w kraju, w którym wzięły udział setki tysięcy gości, w ponad 30 miastach. Restauracje biorące udział w Festiwalu są starannie selekcjonowane w oparciu o wysoką jakość kuchni i produktów, poziom autorskiego menu, poziom obsługi kelnerskiej (restauracje nie posiadające obsługi kelnerskiej nie biorą udziału w Festiwalu) i spełniają warunek nie sieciowości. Festiwal restauracji Restaurant Week odbywa się dwa razy do roku – na wiosnę i na jesień.

W najlepszych restauracjach w Olsztynie i okolicach na gości będzie czekać specjalnie przygotowane przez kucharzy i restauratorów, trzydaniowe doświadczenie restauracyjne, czyli przystawka, danie główne i deser w festiwalowej cenie 49 zł. W tej edycji na gości będzie czekać również niespodzianka pod postacią aperitifu. Jak wziąć udział w wydarzeniu? Wystarczy wejść na stronę festiwalu, wybrać miasto lub region, dzień i godzinę, liczbę osób i restaurację z trzydaniowym menu. Rezerwacje oraz szczegółowe informacje o jesiennej edycji festiwalu są dostępne na stronie www.restaurantweek.pl

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"