Idż do treści

Ukazał się „półPrzewodnik po Olsztynie”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Właśnie ukazał się „półPrzewodnik po Olsztynie”.  Jego autorka, Marta Kruk, jest czynnym przewodnikiem turystycznym po Warmii i Mazurach oraz kierownikiem Miejskiej Informacji Turystycznej, stąd pomysł na napisanie przewodnika, który będzie odpowiedzią na realne potrzeby przeciętnego turysty.
Pół przewodnik, a pół dziennik z podróży – takie hasło przyświecało autorce podczas pracy nad wydawnictwem. Oprócz podstawowych, napisanych bez nadęcia informacji dotyczących najważniejszych zabytków Olsztyna i najciekawszych miejsc w mieście, znalazły się tu adresy i numery kontaktowe do muzeów i instytucji kulturalnych, a także obiektów sportowych, rekreacyjnych i lokali gastronomicznych.  
- Chciałabym, żeby w półprzewodniku znalazło się dużo więcej adresów miejsc interesujących dla turystów, dlatego będę się starała dotrzeć do jak największej ilości przedsiębiorców z szeroko pojętej branży turystycznej, którzy mogliby zareklamować na łamach kolejnych wydań książeczki swoje usługi, a przy okazji wesprzeć finansowo kolejne publikację – mówi autorka.
Na kartkach przewodnika pojawiają się także gry i zabawy związane z Olsztynem, w tym także nigdzie wcześniej nie publikowany quest.
W związku z dużym zainteresowaniem tego typu niekonwencjonalnym przewodnikiem po naszym mieście, planowane jest drugie wydanie, które miałoby ukazać się tuż przed kolejnym sezonem turystycznym. Przedsiębiorcy chcący zaprezentować się na łamach wydawnictwa oraz wspomóc jego sfinansowanie, mogą zapoznać się z przewodnikiem w punkcie Miejskiej Informacji Turystycznej w ratuszu lub skontaktować się z autorką pod adresem: info@olsztyn.eu
Wydanie pierwszego nakładu przewodnika było możliwe dzięki stypendium artystycznemu Prezydenta Olsztyna.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"