Idż do treści

Odwiedź świąteczną ciężarówkę Coca-Coli na jarmarku!

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli stanie w czwartek 13 grudnia na Starym Mieście w Olsztynie (w godz. 16.00-20.00). Wśród atrakcji znajdą się wirtualna przejażdżka saniami Św. Mikołaja, możliwość stworzenia spersonalizowanej puszki napoju, wizyta w pokoju Mikołaja oraz gry, zabawy i konkursy z nagrodami!

Jeździ po całej Polsce od lat, ale jak dotąd do stolicy Warmii i Mazur było jej jakoś nie po drodze. Świąteczna ciężarówka Coca-Coli, bo o niej mowa, to atrakcja, o którą goście Warmińskiego Jarmarku Świątecznego pytali od dłuższego czasu. W tym roku ciężarówka odwiedzi 15 miast, w tym po raz pierwszy – Olsztyn.

Ciężarówka Coca-Coli stanie na Starym Mieście w czwartek 13 grudnia (w godz. 16.00-20.00). Na gości czeka moc atrakcji, m.in.: wirtualna przejażdżka saniami Św. Mikołaja dla fanów VR, możliwość stworzenia spersonalizowanej puszki napoju, wizyta w pokoju Św. Mikołaja oraz gry, zabawy i konkursy z nagrodami. Z pewnością spotkacie tam także Św. Mikołaja.

Pierwszego dnia jarmarku (czwartek, 13 grudnia) stoiska handlowe będą czynne w godz. 16.00-21.00. Zobacz pełny program jarmarku na: www.jarmark.olsztyn.eu

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"