Idż do treści

Narty z instruktorem nad Ukielem!

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

W Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel od kilku dni panują świetne warunki śnieżne, a to spowodowało że po raz kolejny tej zimy można było „założyć” tory do narciarstwa biegowego.

Śnieżno-lodowe rynny zostały wyciśnięte przez specjalną maszynę i po raz kolejny miłośnicy biegania na nartach mogą zażywać tej przyjemności na trasach, które wiodą od Słonecznej Polany poprzez ul. Kapitańską aż do ul. Olimpijskiej.
Dla tych, którzy nie mieli dotąd większej styczności z tą dyscypliną sportu mamy świetną informację – w sobotę o godz. 10:00 będziecie mogli poznać podstawy biegania na nartach pod okiem instruktora narciarstwa, którym jest pan Andrzej Kowalski, kierownik CRS Ukiel.
Zapraszamy wszystkich: tych z własnym sprzętem sportowym i tych którzy takowego nie posiadają. Dla tych drugich mamy świetną informację: wszystkie trzy wypożyczalnie w CRS Ukiel dysponują nowym świetnym sprzętem – cały komplet (buty, narty i kijki) można wypożyczyć za 20 zł za godz. (lub 100 zł za dzień).

Zapraszamy w sobotę o godz. 10:00 na bieganie z instruktorem (spotkanie jest bezpłatne, zbiórka przy wypożyczalni sprzętu sportowego przy ul. Kapitańskiej), wpadajcie także do CRS Ukiel w każdej wolnej chwili.

I pamiętajcie: bawcie się dobrze!

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"