Idż do treści

Olsztyn.Aktywnie! znów rozwija żagle!

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

 Dosłownie i  w przenośni, bo wśród aktywności przygotowanych na najbliższe miesiące pojawią się też sporty wodne.

Tymczasem jednak zaczniemy bardziej przyziemnie i już w pierwszy weekend dziesiątej edycji projektu możemy wybrać się na wędrówki piesze lub wyprawy rowerowe. Jak co roku wybierać można spośród ofert przygotowanych dla osób w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania, dlatego w piątek, 17 maja, będzie można zrobić sobie małą rozgrzewkę po najbliższej okolicy i powędrować po zatorzańskich podwórkach – uwaga! – po zmroku! Wyjątkowy klimat gwarantowany! W niedzielę natomiast wyprawa piesza dla młodych zdobywców siedmiomilowych butów – dzieci wraz z opiekunami pokonają drogę z Leśnego Arboretum w Kudypach do olsztyńskich Dajtek.

W sobotę również spacer – tym razem tematyczny z przewodnikiem, a właściwie z przewodniczką, która przypomni postaci wybitnych kobiet z Olsztyna i okolic.
Na tych, co wolą szybsze tempo czekają w sobotni poranek uczestnicy cotygodniowego parkrun, czyli biegu przez Park Centralny.

Jak wiadomo, życie jest sztuką wyborów, dlatego i tym razem trzeba będzie zdecydować się na którąś z wycieczek pieszych lub na rajd rowerowy. Na dwóch kółkach w sobotę wolniejszym tempem nad jezioro Skanda pojadą rodziny, a w niedzielę bardziej doświadczeni cykliści udadzą się na blisko czterdziestokilometrowy rajd wokół Olsztyna.

Będzie też szansa wybrać się w niedzielę na wycieczkę autokarową szlakiem warmińskich miast i miasteczek.

Wszystkie szczegóły znajdują się na stronie internetowej www.aktywnie.olsztyn.eu.
Tam też stopniowo będą się pojawiać terminy kolejnych aktywności.

Serdecznie zapraszamy!

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"