Idż do treści

I Ty możesz zostać Mikołajem... Mikołajem Kopernikiem!

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Biuro Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Olsztyna poszukuje osoby, która podczas wakacji (lipiec, sierpień) wcieli się w postać Mikołaja Kopernika i w czasie weekendów będzie umilać czas turystom odwiedzającym olsztyńską starówkę.

- Zapewniamy strój, a nawet włosy - śmieje się dyrektor Biura Promocji i Turystyki z olsztyńskiego ratusza, Krzysztof Otoliński. - Oczekujemy postawnej osoby, z miłą aparycją, najlepiej mówiącej przynajmniej w jednym języku obcym i z wiedzą merytoryczną o samym Koperniku ze szczególnym uwzględnieniem czasu, który uczony spędził w Olsztynie i na Warmii - dodaje Otoliński. Do obowiązków olsztyńskiego Kopernika będzie należało spacerowanie po starówce, krótkie rozmowy z turystami i mieszkańcami oraz oczywiście pozowanie do zdjęć z uśmiechem.

Urzędnicy zapewniają umowę o dzieło, pracę od piątku do niedzieli od 17.00 do 20.00 od lipca do sierpnia. Zgłoszenia do 20 czerwca 2019 roku należy przesyłać na adres: promocja@olsztyn.eu

W mailu należy podać imię, nazwisko, wiek oraz wzrost (strój), kilka słów dlaczego to Ty chcesz być Kopernikiem, a także dołączyć klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na podstawie art. 6 ust. 1 litera a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) (Dz. Urz. UE. L. z 2016r. Nr 119, stron.1)(RODO) w celu realizacji programu Mikołaj Kopernik na olsztyńskiej starówce.”

Urzędnicy skontaktują się z wybranymi osobami.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"