Idż do treści

Weekend z TVS w Olsztynie!

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Przez trzy dni kamera TVS będzie pokazywać najlepsze strony Olsztyna. Wejścia na  żywo zaplanowano zarówno ze Starówki jak i CRS Ukiel. Weekend z TVS to wakacyjny program stacji, który zachęca do odwiedzania najciekawszych miejsc w Polsce.

TVS to pierwsza regionalna stacja telewizyjna o profilu informacyjno-rozrywkowym. Kanał TVS pierwotnie był kierowany głównie do mieszkańców województwa śląskiego, obejmującego historyczne ziemie Górnego Śląska i Małopolski. Z biegiem lat TVS koncentrowało się na ogólnopolskiej publiczności. Obecnie znajduje się w zasięgu 300 sieci kablowych w Polsce, na wszystkich platformach cyfrowych oraz w naziemnym odbiorze cyfrowym DVB-t w aglomeracji śląskiej oraz FTA.

Ekipa w trakcie weekendu 14 - 16 czerwca odwiedzi olsztyńską Starówkę, obserwatorium, zamek oraz CRS Ukiel. W przekazie nie zabraknie największych skarbów Olsztyna, takich jak wykonana własnoręcznie przez Mikołaja Kopernika tablica do wyznaczenia momentu równonocy, znajdująca się na olsztyńskim zamku, czy też jedyne w Polsce skały księżycowe podarowane przez prezydenta USA Richarda Nixona, które możecie zobaczyć w olsztyńskim obserwatorium. Na CRS Ukiel spotkacie ekipę podczas odbywającego się w weekend
I Turnieju Tenisa Plażowego/ITF Beach Tennis. TVS pokaże Olsztyn z lądu, wody i z powietrza!

Oglądaj w piątek 17.55, 19.50, w sobotę 11.30, 12.50, 15.00, 18.15, 19.35 i niedzielę 11.35, 13.45, 14.50 w TVS!

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"