Idż do treści

Tańce i koncerty na olsztyńskim Targu Rybnym!

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Coraz więcej dzieje się Targu Rybnym w Olsztynie! W najbliższych dniach polecamy Wam kilka ciekawych wydarzeń, które odbędą się na urokliwym placu na Starówce!

Na początek Afrolatina! Dziś, czyli w piątek od 19.00 do 22.00 muzyka latino. Przy najlepszych piosenkach Bachaty, Salsy i Merengue oraz animacje z różnych stylów tanecznych. Jak apelują na swoim fanpage organizatorzy: Przyjdź ubrany na biało! Będziemy bawić się na najlepszej letniej imprezie korzystając z ofert lokali w samym sercu Targu Rybnego. White Summer Party poprowadzi Julio Regil z Hiszpanii!

We wtorek 23.07 natomiast będzie można zobaczyć i posłuchać dwóch takich, co przez kilka lat umawiali się na wspólne granie i zawsze coś nie wychodziło. Cierpliwość jednak popłaca, bo w końcu wyszło! Po pierwszych świetnie przyjętych przez publiczność wynurzeniach wracają, aby kolejny raz zagwarantować potężną dawkę coverowego cudowania. Łukasz Berndt & Konrad Wieteska na Targu Rybnym we wtorek 23.07 od 19.30!

Natomiast w czwartek 25.07 od 19.00 do 22.00 „Pod Kontrolą", czyli olsztyński zespół założony w 2017 roku z inicjatywy perkusisty Pawła Brzuszka i basisty Macieja Szmelc, którzy funkcję wokalisty powierzyli Gosi Gorgol – kreatywnej autorce tekstów zespołu. Po kilku zmianach personalnych skład grupy ostatecznie zamknął bardzo młody, ale niezwykle utalentowany gitarzysta Filip Przybyła.

Polecamy Targ Rybny!

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"