Idż do treści

„Wschód Piękna” nad Ukielem

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Zbliża się kolejna edycja Festiwalu Wschód Piękna, tradycyjnie festiwal odbywa się w Hotelu Przystań w Olsztynie oraz w Skansenie w Olsztynku. Patronem i organizatorem festiwalu jest World Orchestra Grzecha Piotrowskiego. Zapraszamy w dniach 26-28 lipca!

To niezwykłe wydarzenie prezentujące artystów jazzowych, etno i roots ze świataodbędzie się już po raz piąty. Tradycyjnie, dwa pierwsze dni festiwalowe słuchacze spędzą w „Przystań Hotel & Spa”, a trzeci – zamykający dzień na łonie natury w Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku.

Dyrektorem i pomysłodawcą festiwalu Wschód Piękna jest Grzech Piotrowski, twórca World Orchestra. Wschód Piękna to festiwal sztuki promujący najwyższą jakość, oryginalność i wielokulturowość. W tegorocznej edycji na scenie pojawi się zespół flamenco, wybitny wirtuoz z Węgier zwany „diabelskim skrzypkiem” oraz orientalna wokalistka o polsko-jemeńskich korzeniach. Nie zabraknie też wybitnych polskich artystów jazzowych.

Artyści i program festiwalu:

26.07 (piątek) – Hotel Przystań Olsztyn, godz. 20.00
Sebastian Wypych – (premiera płyty)
Aurora – flamenco (Spain)
Frank McComb & The Cobblestones Q (USA/Pol)

27.07 (sobota) – Hotel Przystań Olsztyn, godz. 20.00
Rasm Almashan (premiera płyty „JEMENIA”)
Grzech Piotrowski & Alchemik Orchestra
feat. Atom String Quartet
Roby Lakatos (Hungary)
Monika Borzym

28.07 (niedziela) – Skansen w Olsztynku, godz.17.00
Dawid Lubowicz Quartet
Michał Zaborski Quartet
Mateusz Smoczyński Quintet

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"