Idż do treści

World Travel Show! Wygraj weekend w Olsztynie!

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

IV Edycja targów World Travel Show, odbędzie się w dniach 18-20 października 2019 roku w największym w tej części Europy Centrum Targowo-Konferencyjnym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy. Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show to jedno z głównych wydarzeń targowych branży turystycznej w Polsce!

World Travel Show to największe Targi Turystyczne w Polsce! Do udziału w wydarzeniu zaproszono touroperatorów oraz kontrahentów z całego świata. To oferta najciekawszych destynacji turystycznych w kraju i na świecie, atrakcji kulinarnych i degustacji potraw, pokazów strojów narodowych, sztuk walki, tradycyjnych tańców oraz możliwość uczestnictwa w festiwalu podróżników, prelekcjach i spotkaniach z podróżnikami. Te wyjątkowe targi umożliwią błyskawiczną „podróż” dookoła świata w samym sercu Europy – w PTAK WARSAW EXPO! World Travel Show to wielka impreza turystyczna przyciągająca pasjonatów małych i wielkich podróży. Targi dzielą się na Salon Turystyki Krajowej i Zagranicznej, Salon Camper & Caravan, Warszawski Salon Jachtowy oraz Warsaw Ski & Outdoor Show.

Ważną częścią imprezy są spotkania z podróżnikami, którzy przygotowują ciekawe prelekcje i wykłady. Dzięki temu World Travel Show odwiedza tysiące poszukiwaczy podróżniczych przygód i inspiracji. Dużym zainteresowaniem zawsze cieszy się także Salon Turystyki Krajowej i Zagranicznej. To prezentacja potencjału turystyki polskiej i zagranicznej. Podróżnicze inspiracje z całego świata na wyciągnięcie ręki. Niezwykłą atrakcją salonu jest Festiwal Podróżników, który wypełniają spotkania ze znanymi podróżnikami.

Jak zapewniają organizatorzy misją wydarzenia jest promocja polskich regionów i firm działających w branży turystycznej, kreowanie nowego standardu targów turystycznych oraz integracja branży. To spotkanie touroperatorów oraz kontrahentów z całego świata, umożliwiające nawiązanie relacji biznesowych, pozyskanie nowych klientów i poznanie nowych rynków. Ważną częścią imprezy są spotkania z podróżnikami, którzy przygotowują ciekawe prelekcje i wykłady. Dzięki temu World Travel Show odwiedza tysiące poszukiwaczy podróżniczych przygód i inspiracji.

Na World Travel Show po raz kolejny swoją ofertę rekreacyjno-turystyczną zaprezentuje Olsztyn. - Nadal mocno pracujemy nad marką Olsztyna - mówi Krzysztof Otoliński , szef ratuszowego Biura Promocji. Nad jej rozpoznawalnością, gruntujemy pozycję miasta jako miejsca pobytowego, a nie tylko przejazdowego. Chcemy podkreślać także nasze możliwości wypoczynku całorocznego, które bez wątpienia daje nam coraz lepsza infrastruktura rekreacyjna i hotelowa. Tradycyjnie naszą wizytę poprzedziliśmy kampanią promocyjną Olsztyna - dodaje dyrektor Otoliński.

Olsztyn wspólnie z Gazetą Wyborczą przygotował konkurs (wyjątkowo tylko dla pełnoletnich mieszkańców woj. mazowieckiego) z okazji udziału miasta w największych targach turystycznych w Polsce „World Travel Show” w Nadarzynie k. Warszawy. Do wygrania jest weekend dla laureata i osoby towarzyszącej w hotelu Warmińskim w Olsztynie. W ramach pakietu są nie tylko dwa noclegi, ale także śniadania i obiadokolacje. Po stolicy regionu gości oprowadzi przewodnik, a na koniec zaprosi na seans do Planetarium.

Jak wziąć udział w konkursie? Na wstępie należy do 21 października do godz. 11 pod postem konkursowym Gazety Wyborczej Olsztyn https://www.facebook.com/OlsztynWyborcza/ 
napisać, dlaczego chcesz odwiedzić Olsztyn? Osoba, która zdaniem redakcyjnego jury napisze najciekawszą odpowiedź, otrzyma zaproszenie (dojazd na koszt własny) do wykorzystania w terminie uzgodnionym przez strony, nie później niż do końca roku.

Zapraszamy do zabawy!

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"