Idż do treści

O życiu, rodzinie i seksie, czyli warsztaty podczas BabaFest

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

BabaFest w Olsztynie rusza na dobre. Dwa najbliższe weekendy (19-20 i 26-27 października) będą obfitować w ciekawe spotkania i warsztaty, podczas których każda z pań znajdzie coś dla siebie.

W tematykę pierwszego warsztatu wprowadzi nas Katarzyna Miller „Ciepłą rozmową o życiu” – 18 października w Kamienicy Naujacka. Następnie na pytanie „Jak żyć?” postara się odpowiedzieć Grażyna Dobroń z radiowej Trójki. Spotkanie z dziennikarką rozpocznie się 19 października o godz. 11.00 w Hotelu Dyplomat. Tego samego dnia o godz. 19.00 będzie zaś można spotkać się z Joanną Keszką – redaktorką portalu Barbarella.pl, która podpowie, jak czerpać większą radość z seksu.

Rodziców z pewnością zainteresuje wykład Pawła Zawitkowskiego – fizjoterapeuty znanego m.in. z „Dzień Dobry TVN”, który doradzi, jak stworzyć dziecku przestrzeń do rozwoju i zabawy.

W tym roku festiwal będzie obejmował warsztaty pogrupowane w kategorie: „Rodzinna przestrzeń”, „Coś więcej niż praca”, „Kulturą i sztuką malowane”, „Myśli i emocje”, „Piękną i zdrową być”. Pełen program imprezy jest dostępny na www.babafest.pl.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"