Idż do treści

Olsztyn na Dolnym Śląsku zaprasza do siebie!

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego we Wrocławiu to liczące się w Polsce wydarzenie turystyczne. W tym roku impreza odbędzie się po raz dwunasty, a tysiącom gości swoje największe atuty prezentował będzie także Olsztyn.

12. edycja MTT Wrocław ponownie odbędzie się na Stadionie Wrocław - to nie tylko miejsce piłkarskich spotkań, lecz również tereny przeznaczone m.in. pod ekspozycje targowe. Położone na 3 kondygnacjach zapewniają ok. 5000 m2 powierzchni oraz niezbędną infrastrukturę, parking i znakomity dojazd samochodem i komunikacją miejską.

- Ponad 12 lat temu, gdy rozpoczynaliśmy prace nad MTT Wrocław chcieliśmy stworzyć liczące się w Polsce wydarzenie turystyczne - mówią organizatorzy. - Przez te wszystkie lata wspólnie się rozwijaliśmy, wiele się nauczyliśmy. Dziś z perspektywy czasu możemy śmiało powiedzieć, iż nasz cel został osiągnięty. To nasza wspólna zasługa - setek wystawców, kilkudziesięciu tysięcy odwiedzających, setek partnerów i patronów - dodają. Wśród wystawców nie zabraknie Olsztyna.

- Na początku tego roku w rankingu The Guardian zostaliśmy uznani, jako jedyne polskie miasto, za turystyczne odkrycie 2019 roku - mówi Krzysztof Otoliński, dyrektor Biura Promocji i Turystyki olsztyńskiego ratusza. Nie spoczywamy jednak na laurach, takimi akcjami wzmacniamy markę naszego miasta, które z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem turystów.

Przyjazd Olsztyna do Wrocławia poprzedziła wizerunkowa kampania medialna Visit Olsztyn, której towarzyszyły konkursy, w których mieszkańcy Dolnego Śląska mogli wygrać weekendowe pobyty w Olsztynie.

W tym roku, jeszcze przed wysokim sezonem Olsztyn będzie promował się na Pomorzu, Śląsku oraz w województwie zachodniopomorskim. Natomiast przed kolejnym sezonem zimowym na Mazowszu.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"