Idż do treści

Startuje Olsztyński Festiwal Lokalnego Jedzenia (w domu)!!!

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Olsztyński Festiwal Lokalnego Jedzenia… w domu! To pomysł olsztyńskich restauratorów na działanie w trudnych czasach. Z inicjatywą wyszła olsztyńska restauracja Tandoor Kuchnia Indyjska. O co chodzi?

Jak piszą organizatorzy pomysł z powodzeniem realizowany jest w innych miastach Polski, a teraz czas na Olsztyn.

Kto może wziąć udział w festiwalu?
WSZYSCY mieszkańcy Olsztyna i okolic.

Kto może być partnerem festiwalu?
WSZYSTKIE lokale gastronomiczne (restauracje, kawiarnie, cukiernie) świadczące usługi dostawy jedzenia pod wskazany adres, bądź dające możliwość odbioru jedzenia na wynos w lokalu.

Kiedy odbędzie się festiwal?
Festiwal odbędzie się od 15 do 30 kwietnia 2020 r.

Na czym to polega?
W dniach 15-30 kwietnia 2020 r. każdy z lokali gastronomicznych biorących udział w Festiwalu przygotuje specjalne jednodaniowe menu w cenie 25 zł (menu w wersji wege i mięsnej, koszt opakowania i dowozu to 10 zł jednakowy dla wszystkich, bez względu na ilość zamówionych dań), które będzie można zamówić z dostawą do domu bądź na wynos. Zamówienia będzie można składać telefonicznie, za pomocą mediów społecznościowych, bądź na stronach internetowych wybranych przez siebie lokali. Z oferty można skorzystać bez ograniczeń w trakcie trwania Festiwalu.

Warunek uczestnictwa w festiwalu – restauracje
Chcesz dołączyć do festiwalu? Zgłoś się na jemlokalnieolsztyn@gmail.com podając swoje dane (nazwa lokalu, adres, telefon, kanały dystrybucji, proponowane menu). Udział w festiwalu jest bezpłatny, jednym warunkiem jest przygotowanie fantu (voucher, kupon zniżkowy, jakiś flagowy produkt, sos, piwo, paczka makaronu, pełna dowolność), który będzie dołączony do Festiwalowej Paczki Prezentowej dla trzech uczestników festiwalu.

Warunki uczestnictwa – goście
Warunkiem uczestnictwa w Festiwalu jest zamówienie specjalnie przygotowanego menu w wybranej przez siebie restauracji. Koniec. Ale… jest bonus, spośród wszystkich osób, które skorzystają z ofert przynajmniej 3 lokali i wyślą fotorelację na jemlokalnieolsztyn@gmail.com, organizatorzy wylosują 3 osoby, które otrzymają festiwalowe Paczki Prezentowe przygotowane przez wszystkie, biorące udział w festiwalu, lokale gastronomiczne (na maile czekamy do 5 maja). Dodatkowo osoba, która w trakcie trwania Festiwalu, skorzysta z oferty największej liczby lokali otrzyma miano Olsztyńskiego Gastro Przyjaciela i 10% rabat do wszystkich lokali biorących udział w festiwalu ważny do końca 2020 roku.

To co? Wchodzicie w to??
P.S. dodatkowo każda z restauracji przygotuje „produkt cegiełkę” w cenie 5 zł, cała kwota ze sprzedaży produktów cegiełek trafi na konto Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” w ramach akcji #przetrwaMy

Zapraszamy, udostępniamy, działamy, wspieramy się lokalnie :) 
#wspierajlokalnie #kupujlokalnie #olsztyntezpotrafi #razemmozemywiecej

Szczegóły wydarzenia oraz partnerzy: https://www.facebook.com/events/514986349451726/?active_tab=about 

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"