Idż do treści

#WypocznijBezpiecznie – hotele czekają

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Hotelarze czekają na gości i inaugurują kampanię promującą wypoczynek w hotelach w Polsce. „Drodzy Goście, tęsknimy za Wami!” – to hasło kampanii organizowanej przez Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego.

Branża zachęca turystów do noclegów w krajowych hotelach, podkreślając ich odpowiednie przygotowanie do bezpiecznego przyjęcia gości. Akcji towarzyszy kampania outdoorowa w największych miastach Polski i mediach społecznościowych.

Branża hotelarska wyjątkowo dotkliwie odczuła skutki pandemii koronawirusa. Po kilkutygodniowym przestoju, od 4 maja hotele mogą ponownie przyjmować gości, dbając przy tym o przestrzeganie nowego reżimu sanitarnego. Teraz hotelarzom najbardziej zależy na tym, by przekonać gości, że dołożyli wszelkich starań, aby pobyt w ich obiektach był bezpieczny.

- Hotelarze z całego serca pragną powrotu swoich gości i to jest główny przekaz naszej kampanii – mówi Marcin Mączyński, sekretarz generalny IGHP. - Drugim ważnym aspektem jest bezpieczeństwo i higiena w hotelach, a także troska o zdrowie zarówno naszych gości, jak i obsługi.

Pomysłodawcą kampanii jest Karol Weber, hotelarz i autor bloga enjoyyourstay.pl. Kampania rozpoczęła się oficjalnie 15 maja o godz. 11.00. Hotele zaangażowane w akcję umieściły na swoich profilach w mediach społecznościowych wpisy dedykowane kampanii wraz z plakatem. Akcja została opatrzona hasztagiem #WypocznijBezpiecznie. Wychodząc naprzeciw sytuacji, niektóre obiekty proponują gościom nowe atrakcje, np. na świeżym powietrzu, przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa.

Więcej informacji: www.ighp.pl 

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"