Idż do treści

Ważna informacja dotycząca FREE TOUR.

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Przypominamy, że w każdą sobotę do końca września o godz. 16.00 rusza dwugodzinna wycieczka z przewodnikiem po mieście w ramach  kolejnej edycji akcji promocyjnej „Zwiedzaj Olsztyn za darmo!”.

Wycieczka rusza spod Miejskiej Informacji Turystycznej w ratuszu (od strony ul. 1 Maja). Finisz wycieczki o godz. 17.50 przy planetarium. I tutaj prosimy o punktualności aby  chętni zdążyli kupić bilety na ostatni seans do planetarium – specjalnie dla nich w wyjątkowej cenie 5 złotych. Ponadto w związku z zagrożeniem chorobą Covid-19 informujemy, że turyści mają obowiązek używania maseczek. Dla zapominalskich  maseczki są do nabycia w kasie planetarium.  Turyści bez masek nie będą wpuszczani na salę projekcyjną.

Spacery po Olsztynie poprowadzą  licencjonowani przewodnicy turystyczni.


Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"