Idż do treści

Co, gdy pogoda na urlopie nie dopisuje?

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Spędzasz urlop na Warmii i Mazurach? Pogoda nie dopisuje? Co wtedy?

Nic prostszego, odwiedź Olsztyn!!! Nasze miasto, a tym samym jego atrakcje przygotowane są na każdą aurę, na każdą porę roku.
Pamiętaj, że w taką pogodę (choć i bez względu na nią) naszym hitem jest Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne oraz Aquasfera. Obiekty te pracują w bardzo dogodnych dla Was godzinach.

Proponujemy na początek seans w Planetarium, a następnie relaks w Aquasferze. Możesz zrobić to odwrotnie, ale nie gwarantujemy, że cały seans w Planetarium obejrzysz. Bardzo wygodne fotele, po rekreacji wodnej, mogę Ciebie zbyt mocno odprężyć i zaliczysz drzemkę ;)

Godziny funkcjonowania powyższych atrakcji oraz tematykę seansów w Planetarium, czy zwiedzania Obserwatorium Astronomicznego sprawdzisz pod adresami:
https://planetarium.olsztyn.pl/

https://www.osir.olsztyn.pl/pl/aquasfera


Jeżeli zainteresowany jesteś bardziej historią i kulturą, chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o regionie, w którym spędzasz wakacje, to czekają na Ciebie także:
Muzeum Warmii i Mazur, w którym znajduje się jedyny na świecie  zachowany instrument astronomiczny wykonany ręką Mikołaja Kopernika https://muzeum.olsztyn.pl/

Muzeum Przyrody https://przyroda.muzeum.olsztyn.pl/

Muzeum Nowoczesności: https://www.mok.olsztyn.pl/muzeum 

Muzeum Archidiecezji Warmińskiej https://muzeum.archwarmia.pl/

Biuro Wystaw Artystycznych http://bwa.olsztyn.pl/bwa3/

Warmińsko-Mazurska Filharmonia im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie https://filharmonia.olsztyn.pl/ 

I to wszystko czeka na Ciebie pod dachem ;)  Zapraszamy do Olsztyna, stolicy Warmii i Mazur.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"