Idż do treści

Weź udział w najpopularniejszym wydarzeniu kulinarnym!

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Po raz kolejny Restaurant Week gościć będzie na Warmii i Mazurach.
W dniach od 28 października do 15 listopada odbędzie się jesienna odsłona festiwalu Restaurant Week. Hasło tej edycji Festiwalu to #JedzDlaZiemi #JedzDlaKlimatu.

Restaurant Week to największe i najpopularniejsze wydarzenie kulinarne w Polsce. Zrzesza najlepszą selekcję najbardziej autorskich restauracji. Odbywa się w 100% w duchu #RespectFood i zero-waste. Dzięki inteligentnemu systemowi wcześniejszych rezerwacji z wyborem menu w czasie Festiwalu nie marnuje się ani trochę żywności. Najlepsi Szefowie Kuchni przygotowują popisowe festiwalowe trzydaniowe doświadczenie restauracyjne, czyli przystawka, danie główne i deser w festiwalowej cenie 49 zł.

 Jak wziąć udział w wydarzeniu? Wystarczy wejść na stronę festiwalu, wybrać miasto lub region, dzień i godzinę, liczbę osób i restaurację z trzydaniowym menu.

Rezerwacje oraz szczegółowe informacje o jesiennej edycji festiwalu są dostępne na stronie  www.restaurantweek.pl.

 

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"