Idż do treści

Olsztyn - idealna przestrzeń do odpoczynku i pracy zdalnej!

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Dziś już staje się to normą. W obliczu obostrzeń związanych z pandemią COVID-19 coraz większy zakres prac wykonywany jest zdalnie. Do tego dochodzą ograniczenia związane z dostępem do rekreacji i wypoczynku.

Czy można jednak zjeść ciastko i mieć ciastko? Wydaje się, że w tym przypadku możliwe jest wyjście i to całkiem sensowne.

Oferta olsztyńskich hoteli dziś ewoluuje w stronę pobytu służbowego. Do dyspozycji gości jest szybki internet w pokoju, często komputer, drukarka. Niektóre hotele idą nawet dalej umieszczając w pokoju np. fotel do masażu, by mieć pod "ręką" możliwość szybkiego relaksu. Jeśli dołożymy do tego znakomite hotelowe menu, a po pracy możliwość skorzystania z fantastycznych warunków naturalnych Olsztyna, które dziś pozostają do dyspozycji - spacer, rower, jogging to okazuje się, że mamy pobyt szyty na miarę obecnej sytuacji.

Dodajmy, że jeszcze przed pandemią olsztyński ratusz postawił na promocję sektora turystyki biznesowej – tzw. (z ang.) MICE.
– Stolica Warmii i Mazur oferuje doskonałe warunki, by właśnie tu organizować seminaria, konferencje, szkolenia, kursy – wymienia Krzysztof Otoliński, dyrektor Biura Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Olsztyna.  – Do świetnej bazy hotelowej, dokładamy niezwykłe warunki naturalne, które sprawiają, że miasto na długo zapada w pamięć swoich gości.

Promocja sektora MICE opiera się na założeniu, że podróże służbowe, czyli te, których cele są związane z pracą lub interesami zawodowymi podróżującego, mogą zaowocować późniejszym przyjazdem już stricte turystycznym -  dodaje Otoliński.

Magistrat wydał informator na temat turystyki biznesowej i konferencyjnej. Wydawnictwo ukazało się w grudniu 2019 r., zawiera kompletną ofertę firm z sektora MICE zawierającą wykaz i opis sal konferencyjnych i szkoleniowych, bazy hotelowej i gastronomicznej oraz dodatkowych atrakcji kulturalnych i rozrywkowych.

Katalog MICE Olsztyn 

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"