Idż do treści

Konkurs na Instagramie Właśnie Olsztyn

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

To już ten czas! Z przedświątecznym entuzjazmem Właśnie Olsztyn rozpoczyna konkurs "Olsztyn na Święta".
Tym razem partnerem konkursu jest @visitolsztyn, miasto Olsztyn.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu i zamieszczeniu na Instagramie zdjęcia przedstawiającego iluminacje i ozdoby świąteczne w Olsztynie. Do tej kategorii zaliczają się wszystkie akcenty świąteczne jakie spotkacie w naszym mieście.
W konkursie mogą brać udział zdjęcia opublikowane wcześniej, wystarczy dodać specjalny hashtag. Mogą to być również zdjęcia z ubiegłych lat. Oczywiście najlepiej jeśli pojawią się świeżutkie zdjęcia niczym pierniczki upieczone przed Świętami.
W opisie zdjęcia konkursowego należy użyć hashtagów: #wlasnieolsztyn_naswieta #visitolsztyn
Będzie  miło jeśli oznaczycie  profil @wlasnieolsztyn i @visitolsztyn a w komentarzu pod tym zdjęciem zaprosicie znajomego do udziału w konkursie. Nie jest to jednak wymagane.

Do wygrania jest, aż pięć!* worko-plecaków wypełnionych po brzegi atrakcyjnymi gadżetami od @visitolsztyn Co znajdziecie w środku? Póki co to  niespodzianka, ale uwierzcie nam warto wziąć udział. Poglądowe zdjęcie nagród możecie zobaczyć na instastory.
Można zgłosić nieograniczoną ilość zdjęć, ale wyróżnione zostanie tylko jedno zdjęcie danego użytkownika.
Konkurs trwa od godziny 19:30 dnia 06.12.2020 r.
Konkurs trwa do godziny 23:59 dnia 20.12.2020r.

Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej dnia 22.10.2020r. na  profilu https://www.facebook.com/olsztynwlasnie i w relacji na story.
Regulamin jest dostępny w bio  profilu Właśnie Olsztyn.
Gotowi?
A więc startujemy!

*W przypadku zgłoszenia do konkursu mniej niż 5 zdjęć konkursowych przez mniej niż 5 różnych użytkowników zostanie wyłonionych minimum dwóch zwycięzców.
Konkurs nie jest w żaden sposób popierany ani organizowany przez serwis Instagram ani nie jest z nim związany.
P.S. Pamiętajcie, że Wasz profil musi być publiczny abyśmy mogli zobaczyć zgłoszone zdjęcia.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"