Idż do treści

Lato z TVP3 Regiony w Miasto Olsztyn ‼

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Lato z TVP3 Regiony w sobotę 10 lipca w Miasto Olsztyn ‼ Od samego rana będziemy nadawać z CRS Ukiel Olsztyn.

Jaki jest plan?
Zaczniemy od wspólnej pobudki z treningiem Tai Chi, skosztujemy wędzonych ryb złowionych w warmińskich jeziorach i powędrujemy Szlakiem Świętej Warmii!
Do tego pokażemy Wam piękno Warmii, poznamy zastosowanie rosnących tu ziół. Odwiedzimy olsztyńskie zabytki, podpowiemy jak aktywnie wypocząć w Olsztynie – mieście jezior i parków. Posłuchamy też kojących dźwięków muzyki  w wykonaniu Czarka Kuczyńskiego i zespołu Brylanty&Bażanty
Odwiedzimy największy miejski kompleks leśny w Europie – Las Miejski w Olsztynie, poznamy entuzjastów rowerowych mocnych wrażeń. Podpowiemy jak przygotować się na spływ kajakowy Łyną. Poznamy żeglarską etykietę i zobaczymy, że tańczyć można wszędzie… Nauczymy się jeździć na one wheelu, zatańczymy w rytmie flamenco. Posłuchamy nowego singla zespołu  Harlem  – „Mazurski wiatr”, poznamy związki Mikołaja Kopernika z Olsztynem i wspólnie wypłyniemy na warmińskie jeziora. Posłuchamy najnowszej piosenki Zbigniewa Hofmana i zespołu Babsztyl – „Lato dla Ciebie”. Poznamy także miłośników wędkarstwa, którzy zarażają swoją pasją i miłością do… karpi. Skosztujemy marcepanu na wodzie różanej i innych warmińskich przysmaków. Poznamy ultra maratończyka, który w biegu zdobywa szczyty i zatańczymy w rytmie dancehall!

Wejścia na żywo/sobota 10 lipca TVP3
 8:30-8:45
 9:30-9:44
 13:30-13:42
 14:35-14:55
 15:50-16:00
 16:30-16:43

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"