Idż do treści

Startuje nabór do 8. edycji akcji „Visit Olsztyn. Nocujesz – zyskujesz”. Na zgłoszenia czekamy do 10 grudnia!

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Jesteś właścicielem hotelu, a może prowadzisz inny obiekt noclegowy? Masz restaurację, kawiarnię, bar lub inny punkt usługowy? Chcesz, żeby to właśnie do ciebie trafiali turyści nocujący w Olsztynie? Dołącz do programu „Visit Olsztyn. Nocujesz – zyskujesz” i promuj swoją firmę w zamian za zniżki, które zaoferujesz turystom.

Do 10 grudnia br. olsztyńskie obiekty noclegowe oraz partnerzy oferujący zniżki mogą się zgłaszać do do 8. edycji akcji „Visit Olsztyn. Nocujesz – zyskujesz”. To turystyczny pakiet lojalnościowy wprowadzony przez olsztyński ratusz w 2015 r.
Idea tego miejskiego pakietu lojalnościowego jest prosta – turyści biorący udział w akcji, czyli nocujący w hotelach i obiektach biorących udział w programie zyskują nawet do 20 % zniżki u partnerów akcji. To zniżki w restauracjach, na najróżniejsze usługi, czy zakupy. Wystarczy spędzić choćby jedną noc w którymś z olsztyńskich hoteli lub pensjonatów, które biorą udział w akcji i odebrać kartę zniżkową w recepcji, by korzystać ze zniżek.
W 2021 r. w akcji bierze udział 20 hoteli i pensjonatów oraz 38 partnerów oferujących zniżki w zamian za nocowanie w Olsztynie.
My natomiast już szykujemy się do 8. edycji akcji. Zgłoszenia (osobne dla obiektów noclegowych oraz partnerów akcji) można składać osobiście w Urzędzie Miasta Olsztyna (Biuro Promocji i Turystyki, pl. Jana Pawła II 1, p. 15) lub e-mailem na adres: promocja@olsztyn.eu do 10 grudnia 2021 r.

Załączniki:
Zał. 1. Regulamin „Visit Olsztyn. Nocujesz – zyskujesz”
Zał. 2. Wniosek o przystąpienie – obiekt
Zał. 3. Wniosek o przystąpienie – partner

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"