Idż do treści

Przebojowa zima z Radiem ZET

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

W nadchodzący weekend (11-13 lutego) na olsztyńskiej starówce pojawi się miasteczko „Przebojowej zimy z Radiem ZET”. Na przybyłych gości czekać będą liczne atrakcje. Powstanie m.in. mobilne lodowisko, tor do nart biegowych, a także inne strefy aktywności dla najmłodszych. Wszystkie atrakcje będą dostępne za darmo!

„Przebojowa zima z Radiem ZET” to propozycja na wspólne, rodzinne, aktywne spędzenie czasu. Będzie można pojeździć na łyżwach, korzystając z darmowej wypożyczalni sprzętu, pościgać się na biegówkach, pozjeżdżać na „pontonach”, a najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił na snowboardzie pod okiem instruktorów. Wszystko odbędzie się na matach igielitowych gwarantujących dobrą zabawę bez względu na panującą aurę. Dla odważniejszych przygotowane będą konkursy – do wygrania liczne nagrody od Radia ZET i partnerów projektu. W sobotę dodatkową atrakcją będzie możliwość podpatrzenia, jak wygląda praca radiowców od kuchni. Punktualnie o godz. 18:00 na żywo wystartuje „Lista przebojów Radia ZET”, którą poprowadzi Adrian Nowak. Relacje z Olsztyna przez cały weekend będzie można usłyszeć na antenie Radia ZET.

Godziny otwarcia zimowego miasteczka Radia ZET:
• piątek (11.02) 15:00-20:00
• sobota (12.02) 11:00-20:00
• niedziela (13.02) 10:00-15:00

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"