Idż do treści

Piknik i bieganie niepodległościowe

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Zdrowa, sportowa zabawa to znakomity sposób na uczczenie święta niepodległości – uważa Edward Nowakowski, przewodniczący Rady Osiedla Likusy i zaprasza na XIV Bieg Niepodległościowy.

Bieg odbędzie się w sobotę 9 listopada na terenie gospodarstwa agroturystycznego Janusza Kojrysa. W zawodach może wystartować każdy, bez względu na wiek i kondycję. Rywalizacja odbędzie się na dystansach od 100 do 1200 m. Najlepsi w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymają medale podczas oficjalnej dekoracji. Nagrodzeni zostaną również najmłodszy i najstarszy zawodnik, a każdy startujący dostanie upominek.

Organizatorzy – olsztyńskie rady osiedli – zapewniają ciepłą grochówkę, pieczoną kiełbasę, napoje, a także wspólne śpiewanie pieśni legionowych i inne atrakcje.Zbiórka uczestników na pętli autobusowej „jedynki” na Redykajnach o godz. 11.00. Stąd wozami warmińskimi zostaną oni przewiezieni na teren imprezy. Start w biegu i uczestnictwo w pikniku są bezpłatne.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"