Idż do treści

Closterkeller znów zagra w Olsztynie

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Najpiękniejsza i najlepiej dobrana setlista koncertowa w historii wszystkich dotychczasowych dziewięciu edycji trasy. Tak w skrócie recenzowana jest Abracadabra Gothic Tour 2013.

Jednym z dwudziestu miast, które w ramach jesiennego tournee odwiedzi zespół Closterkeller, jest Olsztyn. Długo oczekiwany przez fanów mrocznej muzyki koncert odbędzie się 9 listopada w klubie Nowy Andergrant.


Z pewnością będzie to występ wyjątkowy, bo w tym roku kultowy zespół z liderką Anją Orthodox na czele obchodzi 25-lecie istnienia na polskiej scenie muzycznej. Choć ostatnimi czasy w twórczości grupy dominuje eklektyzm, muzycy obiecują powrót do korzeni – gotyckich brzmień i ich majestatycznej, mistycznej oprawy.


Mroczny spektakl muzyczny rozpocznie się występem zespołu o wdzięcznej nazwie Lecter, który wystartuje o godz. 19.00. Bilety można nabyć w przedsprzedaży (30 zł) lub w dniu koncertu (35 zł).

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"