Idż do treści

Muzyczna petarda w Andergrancie

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Bezkompromisowa, niepokorna i kontrowersyjna – taka właśnie jest Maria Peszek. Będzie można się o tym przekonać już 21 listopada w klubie Nowy Andergrant. Z pewnością nie czeka nas zwykły koncert, ale prawdziwy muzyczny performance.

Olsztyński występ jest jednym z punktów trasy nazwanej „Jezus Maria Peszek”, a całe tournee, które trwać będzie do lutego 2014 r., to konsekwencja wydanej pod koniec 2012 r. płyty pod takim właśnie tytułem. Krążek odbił się głośnym echem w branży muzycznej i szybko znalazł się na liście bestsellerów. A artystka, słynąca z poruszania trudnych i bolesnych tematów, została okrzyknięta głosem pokolenia. Każdy jej występ szybko zamienia się w spontaniczny i emocjonalny spektakl. Peszek na scenie jest szczera i ekspresyjna, a swoją żywiołowością porywa publiczność.


Koncert rozpocznie się o godz. 21.00, a wejście do klubu będzie możliwe już od 18.00. Bilety można nabyć w przedsprzedaży za 45 zł lub w dniu koncertu za 55 zł.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"