Idż do treści

Anita Lipnicka znów śpiewa po polsku!

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

W piątek 15 listopada o godz. 19.00 w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych ze swoim nowym materiałem wystąpi Anita Lipnicka.

Artystka zadebiutowała jako pierwsza wokalistka zespołu Varius Manx. Nagrała z nim dwie płyty, po czym postawiła na karierę solową. W 2002 r. związała się muzycznie z Johnem Porterem, który jest jej partnerem także prywatnie.
Na koncercie w CEiIK-u piosenkarka zaprezentuje 12 zupełnie nowych kompozycji, nagranych w Londynie przy współpracy ze znanym realizatorem dźwięku Gregiem Freemanem, współpracującym z gwiazdami światowej sceny oraz producentem Stuartem Brucem.

Co ciekawe, mimo współpracy z zagranicznymi partnerami, na płycie „Vena Moris” znalazły się utwory wyłącznie w języku polskim. Muzycznie album – jak określa go wokalistka – to alternatywny pop z domieszką stylu „Americana”.
Koncert odbędzie się w sali widowiskowej CEiIK-u. Bilety w cenie 60 zł do nabycia w siedzibie CEiIK-u od poniedziałku do soboty w godz. 8.00-18.00.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"