Idż do treści

Olsztyn w cyfrowym świecie

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Jak ciekawie i pożytecznie można wykorzystać internet w działalności edukacyjnej? 6 i 7 grudnia br. dowiedzą się tego uczestnicy konferencji „W świecie cyfrowym – szkolenia, warsztaty, kursy”, która odbędzie się w olsztyńskim Hotelu HP Park.

Dwudniowe szkolenie przeznaczone jest dla osób związanych z oświatą – nie tylko nauczycieli, ale także rodziców i opiekunów. Pierwszego dnia odbędą się wykłady i dyskusje dotyczące zastosowania internetu w szkolnictwie i korzyści, jakie z tego wynikają. Kolejnego dnia uczestnicy wezmą udział w warsztatach dla początkujących internautów – dowiedzą się, jak bezpiecznie przeglądać strony www i jak chronić najmłodszych przed niebezpieczeństwami w sieci. Nauczą się korzystania z portali społecznościowych, bankowości elektronicznej czy e-sklepów. Poznają też zasady działania edytorów tekstu i arkuszy kalkulacyjnych.


Konferencję organizuje Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, zespół programu eTwinning, w ramach wspierania zadania publicznego przez ministra administracji i cyfryzacji.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"