Idż do treści

Niezła sztuka w BWA

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Wymyślenie idealnego, świątecznego prezentu dla najbliższych spędza Ci sen z powiek? Szukasz czegoś nietuzinkowego, unikalnego i pięknego, ale zastanawiasz się, gdzie to znaleźć? Podpowiadamy: na mikołajkowym kiermaszu sztuki!

Odbędzie się on w dniach 6-8 grudnia 2013 r., w godz. 11.00-18.00 w BWA Galerii Sztuki w Olsztynie. Kiermasz „Kup sztukę pod choinkę!” co roku cieszy się dużą popularnością, dlatego to już jego czwarta edycja. I tradycyjnie będzie można znaleźć tutaj prace malarskie, rysunkowe, graficzne i fotograficzne wykonane przez artystów z regionu. Tegoroczną gratką dla miłośników sztuki i kolekcjonerów będą także rzeźby ludowe autorstwa Ewy i Tadeusza Maculewiczów.


Prawdziwa sztuka nie przemija i nigdy nie wychodzi z mody, więc jako prezent sprawdzi się doskonale. Kupując ją podczas kiermaszu, nie nadwyrężymy świątecznego budżetu i będziemy mogli liczyć na fachowe porady ekspertów.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"