Idż do treści

Mądre kino i warsztaty dla dzieci

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Filmy fabularne dla najmłodszych, choć są cenną alternatywą dla powszechnych animacji i bajek, w polskich kinach stanowią rzadkość. Fundacja Inicjatyw Filmowych TU SIĘ MOVIE postanowiła to zmienić i olsztyńskim maluchom zaproponowała cykl „Mój przyjaciel film”.

7 grudnia br. odbędzie się już ostatnie z pięciu zaplanowanych spotkań w sali kinowej przy al. Wojska Polskiego 30a. O godz. 11.00 zostanie wyświetlony holenderski film z 2004 r. pt. „Wyjątkowy ptak”, a o godz. 12.20 rozpoczną się warsztaty dotyczące pracy z ciałem.


Olsztyn jest jednym z dziesięciu miast w Polsce, w których realizowany jest projekt. Projekcje filmów z puentą odbywają się w każdą sobotę od 9 listopada 2013 r. Pokazywane są europejskie produkcje dla dzieci charakteryzujące się wysokimi wartościami artystycznymi i dydaktycznymi, wielokrotnie nagradzane na festiwalach. Po projekcjach dzieci mogą uczestniczyć w warsztatach psychoedukacyjnych o emocjach i empatii.


Bilety na film po 8 zł i na warsztaty po 10 zł można nabyć przed samym spotkaniem.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"