Idż do treści

Krystyna Świątecka zaśpiewa w CEiIK-u

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Rozpoznawalny głos Czerwonego Tulipana nigdy nie pozwalał przejść obojętnie. Nowy recital Krystyny Świąteckiej „Nie przechodź obok mnie” zainteresuje wszystkich zakochanych w muzyce i poezji. Artystka oczaruje swoim wokalem w sobotę 14 grudnia w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych.

W nowym programie Krystyny Świąteckiej zabrzmią utwory premierowe, których nie można było usłyszeć do tej pory nigdzie indziej. Obok nich znajdą się piosenki, które rozkołyszą znanymi już wibracjami. Jednak zupełnie nowe aranżacje, zaskakujące mocą i bogactwem dźwięków, pozwolą odkryć w nich świeżość. Nie bez znaczenia dla wyjątkowego smaku całości recitalu jest skład, który będzie towarzyszył Krystynie Świąteckiej na scenie. Z gitarą wsparcie zapewni Marcin Stanczewski, pianino i fagot obsłuży Piotr Banaszek, o brzmienie gitary basowej zadba Andrzej Dondalski, do perkusji zasiądzie Adam Grzelak. Koncert odbędzie się 14 grudnia 2013 r. o godz. 19.00 w sali widowiskowej CEiIK-u. Bilety w cenie 25 zł.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"