Idż do treści

Trwa nabór do konkursu jednego aktora

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Miejski Ośrodek Kultury zachęca zawodowych aktorów z całej Polski do zgłaszania się na II Olsztyńskie Spotkania Teatrów Jednego Aktora „Solo”, które odbędą się 21-22 lutego 2014 r. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 29 grudnia 2013 r.

Już po raz drugi w Kamienicy Naujacka oraz w Olsztyńskim Teatrze Lalek aktorzy będą mieli okazję zaprezentować swój warsztat w specyficznym utworze dramatycznym, jakim jest monodram. Inicjatywa skierowana jest do profesjonalnych aktorów z teatrów zarówno instytucjonalnych, jak i offowych. Oprócz zyskania możliwości występu przed olsztyńską publicznością, artyści powalczą o nagrody o łącznej wartości pięciu tysięcy złotych, w tym o Grand Prix – Nagrodę Prezydenta Miasta Olsztyna. Monodramy będzie oceniało trzyosobowe jury. Każdy spektakl musi zmieścić się w przedziale czasowym od 30 do 60 minut. Wszystkie występy będą mieć charakter otwarty dla publiczności.
Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie imprezy

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"