Idż do treści

Jak wystroić się na karnawał

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

W sobotę 7 grudnia o godz. 14.00 w Kamienicy Naujacka odbędą się warsztaty tworzenia strojów karnawałowych dla dzieci i rodziców pt. „Oj będzie bal”.

Karnawał zbliża się wielkimi krokami, warto więc już teraz rozpocząć do niego przygotowania. A na huczne zabawy niezbędne są odpowiednie stroje, dzięki którym możemy chociaż na jedną noc stać się kimś innym niż jesteśmy na co dzień. Warsztaty dają niepowtarzalną okazję nauki własnoręcznego wykonywania przebrań, które będą wyróżniać się na tle innych, gotowych – zakupionych czy wypożyczonych. Dodatkowo staną się frajdą dla całej rodziny, bo nic tak nie zbliża, jak wspólne działanie. Warsztaty poprowadzi Edyta Jurkowska, która ukończyła Instytut Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim oraz zajmuje się zawodowo malarstwem, rzeźbą i rysunkiem, a także współorganizuje liczne wydarzenia artystyczne na Warmii. Na kurs można się zapisywać do 3 grudnia. Opłata wynosi 50 zł, w dniu warsztatów – 60 zł.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"