Idż do treści

Święta szczęśliwe, czyli zdrowe i bezpieczne

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Tradycyjne mikołajkowe szaleństwo czeka wszystkie dzieci już w piątek 6 grudnia w hali „Urania”. Góry łakoci, prezentów, a przede wszystkim dużo dobrej zabawy w tańcu i ruchu – to magnes, który przyciąga najmłodszych mieszkańców Olsztyna i nie tylko.

Akcja „Zdrowe i bezpieczne święta” startuje o godz. 16.30. Z przytupem i tanecznie, bo dzieci od samego początku rozrusza Remmic Art oraz pokaz tańca nowoczesnego Sztewite Gang. Nagrody posypią się w konkursach Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności, policji, straży miejskiej oraz „Naszego Olsztyniaka”. Zagra kapela z Dobrego Miasta, a chętni też będą mogli zagrać, tyle że w turnieju bezpiecznych gier komputerowych. Nie zabraknie św. Mikołaja z prezentami, parku rozrywki oraz tradycyjnej frajdy – nielimitowanej waty cukrowej i popcornu. Wstęp i wszystkie atrakcje są bezpłatne. Imprezę organizuje Miejski Zespół Profilaktyki i Uzależnień, Wydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności Urzędu Miasta Olsztyna oraz policja.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"