Idż do treści

Świętowanie na starówce tuż-tuż

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Warmiński Jarmark Świąteczny to w Olsztynie tradycyjny znak, że święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Impreza rozpoczyna się już w czwartek 12 grudnia i potrwa przez cały weekend. Poczuj na starówce święta na przekór pogodzie!

Uliczki Starego Miasta po raz piąty wypełnią się klimatycznymi kramami, gdzie już w połowie grudnia można zaostrzyć sobie apetyt świątecznymi potrawami. To również dobra okazja na zaopatrzenie się w niebanalne prezenty czy ozdoby choinkowe.


Najmłodsi umocnią wiarę w tradycję mając okazję spotkania ze św. Mikołajem z Rovaniemi, a później oddadzą się szaleństwu na liczącej ponad sto lat, grającej karuzeli weneckiej albo na kolejce św. Mikołaja. Zachwyty bez ograniczeń wiekowych wzbudzi „Ogród Rzeźb Lodowych” na Targu Rybnym i iluminacja kamienic na całej starówce. Przed zimnem pomoże się chronić przytupywanie w rytm muzyki, która popłynie ciepłym strumieniem ze staromiejskiej sceny pod Starym Ratuszem.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"