Idż do treści

Pociąg do Syjonu w rytmie dub i reggae

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Brytyjska grupa Zion Train dojedzie do Olsztyna w piątek 10 stycznia. Zagra w klubie „Nowy Andergrant”, poprzedzona występami Bass Invaders i Joint Venture.

Zion Train pod wodzą charyzmatycznego Neila Percha powstał w 1990 r. w Londynie. Należy do pionierów, a jednocześnie największych gwiazd nowoczesnych brzmień z pogranicza reggae i elektronicznej muzyki klubowej. Sukces pierwszych płyt wydawanych we własnej wytwórni zaowocował podpisaniem kontraktu z komercyjnym producentem, dla którego zespół nagrał m. in. kultowy album „Homegrown Fantasy”. Po kilku latach ceniący sobie niezależność skład powrócił do nagrywania na własny rachunek. Ostatnim krążkiem w jego dyskografii jest dobrze przyjęty album „State Of Mind”. Od pierwszej wizyty w Polsce w 1996 r. Zion Train gościł u nas ze swoim pozytywnym przekazem już kilkadziesiąt razy.
Koncert w Olsztynie zacznie się o godz. 21.00. Najpierw wystąpią Bass Invaders i Joint Venture, a gwiazda wieczoru ma wyjść na scenę o północy.
Bilety po 20 zł (w przedsprzedaży) i 30 zł (w dniu koncertu) można kupić w klubie, pubie „Sarmata”, sklepach „Rockfan” i „Remedium” oraz na www.andergrant.com/bilety.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"