Idż do treści

Zagadki przyrodnicze zostaną rozwiązane!

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

W piątek 10 stycznia po raz trzeci zagości w Olsztynie Noc Biologów. To wydarzenie, które na Wydział Biologii i Biotechnologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Kortowie przyciąga miłośników nauki w każdym wieku. Wszyscy oni pragną uczestniczyć w zgłębianiu przyrodniczych zjawisk i tajemnic.

Noc Biologów rozpocznie się wyjątkowo wcześnie, bo już przed południem, potrwa zaś do późnych godzin nocnych. W jej trakcie odbędą się wykłady i prelekcje prowadzone przez olsztyńskich naukowców oraz pokazy, warsztaty i dyskusje na tematy związane z przyrodą. Uczestnicy będą mogli także zwiedzić szklarnię i uniwersyteckie laboratoria oraz wziąć udział w doświadczeniach i eksperymentach. Jedna z planowanych atrakcji to wycieczka po Muzeum Zoologicznym im. prof. Janiny Wengris. Wydarzenia transmitowane będą w internecie i w Radiu Olsztyn.
Noc Biologów jest ogólnopolską akcją odbywającą się w kilkunastu ośrodkach naukowych w całym kraju. Za cel stawia sobie popularyzację ważnych zagadnień środowiskowych oraz przybliżanie aktualnych i często kontrowersyjnych tematów z dziedziny biologii.
Pełen program.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"