Idż do treści

Fotografie Jakowickiego w Galerii „Rynek”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

10 stycznia w Galerii „Rynek” Miejskiego Ośrodka Kultury to data wernisażu wystawy fotografii Jana Jakowickiego. Słowo wstępu podczas spotkania wygłosi Wojciech Ogrodziński, a o tło muzyczne wydarzenia zadba Tadeusz Machela.

Wieczór będzie należał jednak do Jana Jakowickiego, dla którego rok 2014 jest wyjątkowy. Nie tylko dlatego, że artysta po raz kolejny będzie miał okazję zaprezentować swój dorobek. W tym roku mija także 40 lat, od kiedy na poważnie związał się z fotografią. Nie bez przyczyny więc jego prace wydają się dojrzalsze, wywołują większe emocje. A na tym twórcy zależy najbardziej – by jego kreacje i fotograficzne interpretacje budziły w widzu uczucia. Tak z pewnością będzie i tym razem.
Wystawa „Ich portret 2” to kontynuacja ekspozycji „Ich portret”, utrzymanej w nurcie naturalizmu fotograficznego, którą olsztynianie mogli oglądać na przełomie 2010 i 2011 r. Nowe postaci uchwycone w obiektywie Jakowickiego będą prezentowane do 2 lutego 2014 r. Wstęp do galerii jest bezpłatny.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"