Idż do treści

Wielkie granie w szlachetnej sprawie

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. 12 stycznia w Olsztynie będzie wypełniony po brzegi imprezami organizowanymi w ramach wielkoorkiestrowego grania. Część wydarzeń zaplanowano także na wcześniejsze dni.

Zebrane podczas tegorocznego finału pieniądze zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz godnej opieki medycznej seniorów.


W programie olsztyńskiej WOŚP nie zabraknie takich stałych punktów, jak koncerty, licytacje, loterie fantowe, Jazda z Mistrzem, Światełko do Nieba, bezpłatne konsultacje lekarzy specjalistów w szpitalach.


Już od czwartku 9 stycznia zaczną się różnorodne imprezy w szkołach i przedszkolach. W niedzielę podczas koncertu, który rozpocznie się o godz. 15.00 na scenie głównej na Targu Rybnym, wystąpią popularne lokalne zespoły, zaś gwiazdą wieczoru będzie Enej. 11 i 12 stycznia w hali „Urania” odbędzie się turniej piłkarski dla dzieci Stomil Cup 2014.


Pośród innych wielkoorkiestrowych przedsięwzięć znajdą się m.in. wspólne szycie Wielkiego Serca Olsztyna, tworzenie ze zdjęć olsztynian mozaiki w kształcie serca WOŚP, „Kąpiel morsów” w basenach na starówce, mecz water polo i kayak polo w „Aquasferze”, „Spacery podwodne ze Skorpeną”, występ kabaretu Nowaki. W niedzielę za datek do puszki WOŚP będzie można jeździć taksówkami i skorzystać z ciepłego posiłku na starówce.


Pełen program finału w Olsztynie

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"