Idż do treści

Wielka Orkiestra opanuje Stare Miasto

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Tradycyjnie już najważniejsze wydarzenia finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Olsztynie (12 stycznia) odbywają się na Starym Mieście. Nie inaczej będzie i w tym roku. Główna scena stanie na Targu Rybnym, a główną gwiazdą, która na niej wystąpi, będzie zespół Enej.

Już o godz. 11.00 w ustawionych przy scenie staromiejskiej basenach będą kąpać się olsztyńskie morsy, a przy ul. Zamkowej (obok amfiteatru) rozpocznie się test szybkości biegowej na odcinku 20 m.


O godz. 12.00 przy Starym Ratuszu wystartuje całodniowa impreza edukacyjna „Jestem zdrowy i mądry”, a przy aptece będzie można wsiąść do zabytkowych pojazdów, aby z ich okien podziwiać starówkę. Również w południe rozpoczną się akcje „Golden Retrievery Dzieciom” (u zbiegu ul. św. Barbary i Staromiejskiej) oraz „Serce w kolorze Olsztyna”, czyli fotografowanie olsztynian do mozaiki w kształcie serca WOŚP (punkt Radia Olsztyn przy scenie staromiejskiej).


O godz. 13.00 wystartuje Jazda z Mistrzem (ul. Nowowiejskiego), a o godz. 13.55 – 3. Bieg „Policz się z cukrzycą” (od ratusza do SP 15).


Na scenie głównej na Targu Rybnym od godz. 15.00 publiczność będą rozgrzewać: Binge, Herson, Traffic Junky, Kosma i Opalach oraz Romantycy Lekkich Obyczajów. Po Światełku do Nieba, planowanym na godz. 20.00, na scenie zagości energetyczna muzyka Eneja.


Pełen program finału w Olsztynie

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"