Idż do treści

W Olsztynie Orkiestra zagra... w piłkę nożną!

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Tegorocznemu finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Olsztynie jak zwykle będzie towarzyszyła muzyka, zabawa i sportowa rywalizacja. Ta ostatnia zyska szczególny wyraz podczas III Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Stomil Cup 2014, który odbędzie się w dniach 11-12 stycznia w hali „Urania”.

O puchar walczyć będzie 12 zespołów chłopców z rocznika 2002. Oficjalne rozpoczęcie turnieju i losowanie grup wystartuje już w piątek 10 stycznia o godz. 18.00 w kinie „Helios”.


W sobotę rozgrywki grupowe potrwają od godz. 8.30 do 17.30. W niedzielę zawodników czekają baraże, ćwierćfinały, półfinały, mecz o trzecie miejsce i finał (09.00-15.00). W przerwach pomiędzy rozgrywkami publiczność będzie mogła podziwiać pokazy freestyle footballu.


Nie zabraknie też dodatkowych atrakcji. W sobotę o godz. 18.30 rozpocznie się mecz pomiędzy byłymi reprezentantami Polski a zespołem gwiazd OKS-u. Natomiast o godz. 20.00 zmierzą się na boisku olsztyńskie gwiazdy muzyki: Afromental i Enej. W przerwie meczu pomiędzy nimi wystąpi mistrz świata we freestyle footballu Szymon Skalski. Dla miłośników wirtualnego sportu przeznaczone są Olsztyn Computer Sport Games 2014 (sobota 10.00-18.00, niedziela 10.00-16.00).


Szczegóły imprezy na stronie internetowej

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"